Filmy potwór, miecz

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje potwór, miecz. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zawadiacki błysk w oku nie pomoże szarmanckiemu kapitanowi Jackowi Sparrow wydostać się z pułapki Davyego Jonesa kryjącej się na krańcu świata. Tym razem nie ucieknie stamtąd przy pomocy rumu, czy związanych lianami żółwi. By wyzwolić pirata, Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley) i kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) zawiązują sojusz i wypływają na najdalsze wody, bowiem tylko gotowi na wszystko śmiałkowie mogą dołączyć do Jacka. W tym czasie, posługując się Latającym Holendrem, Kompania Wschodnioindyjska realizuje plan oczyszczenia mórz z wszelkich korsarzy.

Twierdza

5,7
Rumunia, rok 1941. Grupa nazistów ma za zadanie przejąć starą twierdzę. Lekceważąc wieści o rzekomym nawiedzeniu, pozostają w zamku. Niestety, nocą giną żołnierze. Kiedy morderstwa się powtarzają wina spada na lokalną ludność. Jednak, już niebawem, na jaw wychodzi, że coś na nich poluje…

Orcs!

5,3
Dwóch niezbyt rozgarniętych strażników leśnych, musi stawić czoło hordom krwiożerczych orków, które opanowały park narodowy. Na szczęście dla nich uciekając przed bestiami spotykają Katie, z której pomocą docierają do swojej strażnicy, oraz ukrytego w niej składu broni.


Kureimoa

7,4
Specjalnie szkolone wojowniczki walczą z krwiożerczymi potworami.
Niespodziewana burza budzi do życia legendarną bestię - Żabrołaka. Potwór szukając pożywienia zaczyna atakować mieszkańców pobliskiej wioski. Grupka śmiałków chcąc zażegnać zagrożenie wyrusza do jego siedziby, tymczasem miejscowy kowal z synem pracują nad prototypem zbroi zdolnej zatrzymać kły i pazury stwora.
Ling Choi Sin trafia do więzienia, ale dzięki pomocy uczonego uwięzionego z nim udaje mu się uciec. Niestety podczas ucieczki znów trafia do nawiedzonego domu i ponownie musi walczyć z demonami. Żeby tego było mało Ling poznaje piękną dziewczynę, do złudzenia przypominającą jego ukochaną.

Blood-C

6,2
Saya Kisaragi jest na pozór zwyczajną uczennicą japońskiej szkoły, żyjącą pod okiem ojca w położonej w pobliżu małego miasteczka świątyni. Tak naprawdę Saya nie jest nawet człowiekiem, ale istotą będącą hybrydą człowieka i wampira. Wykorzystując swoje nadludzkie możliwości dziewczyna broni miasteczka przed atakami kolejnych potworów.
W królestwie Bruna Wątpliwego nastały iście straszne czasy. W najczarniejszej godzinie mroki średniowiecza zaczyna plądrować przerażająco upiorna bestia. Potwór tak straszny, że ludzie zaczęli łapać plagi, by go uniknąć. Płonące ślepia i ostre jak brzytwa szpony sieją spustoszenie w całym Państwie. Czy znajdzie się śmiałek, który odnajdzie odwagę, by pokonać monstrum, ocali królestwo i zdobędzie rękę Gryzeldy - księżniczki wątpliwej urody? Na średniowiecznym horyzoncie pojawia się fajtłapowaty Dennis, nader prosty wieśniak zakochany po uszy w córce władcy. Czy jest on w stanie uratować krainę przed nadchodzącą klęską? Koniec katuszy, a może wręcz przeciwnie - dopiero ich początek?
Animacja oparta a popularnej grze komputerowej. Trzech poszukiwaczy skarbów, mag i jego młody uczeń oraz dziewczyna szukająca ukochanego spotykają się w podziemnym labiryncie. Zjednoczeni wspólnym celem udają się do jego najgłębszego, dziesiątego poziomu by zniszczyć złego maga, który pragnie zawładnąć ludzkością.
Trudniący się zabijaniem potworów wojownik, mieszka samotnie, w położonej a odludziu chacie, w której przybija do ściany głowy pokonanych bestii. Kolejne zwycięstwa nie przynoszą mu jednak ukojenia, gdyż bestia, która przed laty zabiła mu córkę wciąż pozostaje nieuchwytna. Nieoczekiwanie potwór powraca, a wojownik wyrusza na swój ostateczny pojedynek.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…