Filmy Niemcy

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Niemcy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nomadland

6,6
8,3
Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek.
Grupa przyjaciół, wędrując przez Appalachy, dociera do społeczności ludzi, która zamieszkuje góry od setek lat.


Owdowiała rolniczka rozpoczyna nowe życie na własnych warunkach, walcząc z korupcją i niesprawiedliwością w swojej społeczności.

Barbarzyńcy

6,7
5,7
W słynnej bitwie w lesie Teutoburskim wojownicy germańscy w 9 roku n.e. powstrzymali pochód Imperium Rzymskiego na północ. To krwawe starcie dwóch światów tragicznie splata się z przeznaczeniem trójki młodych ludzi, których los wiedzie od niewinności ku winie, od lojalności ku zdradzie i od miłości ku nienawiści.

Plemiona Europy

6,8
6,8
Jest rok 2074. Po tajemniczej globalnej katastrofie ludność Europy jest podzielona na liczne skłócone ze sobą plemiona. Los kontynentu leży w rękach zdanej na siebie trójki rodzeństwa: Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elji (David Ali Rashed) z pokojowo nastawionego plemienia Źródlan.
Walka z przestępczością na gruzach III Rzeszy. Serial kryminalny osadzony w scenerii powojennego Berlina roku 1946 – upadłego miasta, gdzie pośród ruin lęgnie się zbrodnia. Na miejsce przyjeżdża amerykański policjant Max McLaughlin, aby pomóc zaprowadzić porządek w świecie ogarniętym chaosem. Oto serial kryminalny w historycznych dekoracjach, współtworzony przez Månsa Mårlinda, który wcześniej pracował przy Moście nad Sundem. Główną rolę gra Taylor Kitsch, a partneruje mu Nina Hoss.
Wciągający thriller przedstawia makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Serial okaże się gratką dla wszystkich entuzjastów historycznych tajemnic, pradawnych symboli i przekazów oraz sekretów skrywanych przez niepokojąco zamknięte grupy ludzi.
Cobra 11 to serial o niemieckich policjantach. Rejon działania oddziału to autostrada. Pilnują porządku, lecz jest to bardzo trudne. Liczne wypadki powodowane przez strzelaniny i ucieczki przestępców powodują, że dwaj główni bohaterowie Tom i Semir mają wiele pracy.
Helmut Newton, pionierski fotograf, który miał decydujący wpływ na świat mody i sztuki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…