KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa 128/ nowy soft 6
asko63

Kochani ratujcie. skąd mam wziąć stary soft do wiwy 128. Na starym sofcie bylo wszystko ok. Chodziły mi wszystkie płytki i obraz był extra. Wgrywając nowy soft "ten 206" napewno poprawił się dźwięk ale za to obraz jest do bani. zrobił się jakiś zielony. Nie wiem co mam robić , tych filmów nie da się oglądać. A było tak dobrze. proszę o rady.

zkk

tez mam problemy z nowym softem i wszyscy z forum mnie "zjechali" ale niemartw sie juz wczoraj napisałem majla do serwisu zeby wysłali mi stary. Jak mi go przyslą odrazu dam na forum ty tez mozesz wyslać prosbe do nich to moze szybciej przyslą a wtedy z powrotem sobie go wgramy

jelon_zawodowiec

Spróbuj proszę przełączać ustawienia wyjścia Video pomiędzy RGB a Composite Progressive Scan (skrót chyba PrYBr, nie pamiętam w tej chwili). Nie wiem dokładnie dlaczego, ale sygnał jest zawsze podawany na oba, a pomimo nieobciążania drugiego wyjścia podłączonym urządzeniem, tylko w jednym trybie obraz ma właściwą barwę tonalną.

Co do nowego softu – to jest lepiej. Ale pamiętajcie, że to soft tak jakby "work in progress". Ja jestem zadowolony. Dźwięk 5.1 na analogu się pojawił, poprawiła się barwa dźwięku (nie ma już tak dużego podbicia basów), szybciej czyta katalogi. Ja jestem zadowolony.
asko63

jesli cie interesuje to mam stary soft do wiwy 128

Darek_12

Jak ja oddałem swoją wiwe do serwisu 6 kwietnia to odebrałem dopiero 13 maja zaskoczyło mnie to, że w sklepie gdzie go kupiłem leżał w magazynie do 25 kwietnia a dopiero trafił do serwisu w serwisie poprawili soft i coś z laserem to akurat napisali nie czytelnie w domu zajrzałem na forum i dowiedziałem się, że jest nowy soft zainstalowałem go poprawa jest u mnie działa bez żadnych problemów ja akurat jeszcze dowiedziałem się od kolegi, że jak pokazują się w trakcie odważania filmu przegrywanego na DVD różnego rodzaju kolorowe kwadraciki i się zacina to wina z byt szybkiego nagrywania, czyli prędkość nagrywania?Nie powinien być wyszy nisz 4x miałem takie filmy po nagraniu jeszcze raz tyko z tą prędkością 4x jest ok.

korbusd

Nie dokonca zgodzilbym sie z z ta predkoscia nagrywania mam sporo filmow i niektore nagrywalem jeszcze na nagrywarce TEAC 8x i na kilku wystapil proplem z pikselami a co dziwne filmy ktore nagrywam teraz nagrywam zawsze z predkoscia 32x-40x i co dziwne wszystkie chodza idealnie ja bardziej bym sie zastanowil nad kodekiem bo te filmy ktore maja pikselioze nagrywalem jeszcze na starej nagrywarce kilka lat temu i na Wiwie wyskakuje pikselioza a na komputerze nie.

Proszę czekać…