KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Przyszłość odtwarzacza Korr 6
Wamnok

Poruszam ten temat bo dzisiaj byłem w sklepie RTV i zapytałem o Korr’a (z ciekawości) czy mieli w sprzedaży, sprzedawca powiedział, że był ale już nie będzie bo na jego miejsce wchodzi niedługo jakiś nowy (niby lepszy) odtwarzacz ale nic dokładniejszego jeszcze o tym nie wie. Zaciekawiło mnie to lecz nie wiem czy to prawda czy tylko tak sobie powiedział (niby za około 2 tyg. mają już mieć w sklepie, aż się przejdę zobaczyć). Zastanawia mnie czy Korr nie zostanie wyparty przez lepszy i też w tak niskiej cenie odtwarzacz, czy za tą cenę może być jeszcze coś więcej.

bofrostmann

Hm jesli to co mówił ten facet ze sklepu jest prawdą to mozemy miec następce w podobnej cenie ale czy będzie lepszy od Korr-a ?? HM czy ja wiem ?? Ponoc Korr na obecnym chipsecie jest najlepiej dopracowany [tak podaja fachowcy z ProAbitu] wiec jesli nastepca mialby byc lepszy to na zupelnie innym chipsecie.

Pozdrawiam

kahuku

Dzisiaj dzwonilem do firmy Proabit i dowiedzialem sie ze wiwa 138b ma czytac wszystko. Wiec pewnie to bedzie nastepca KORRA. Powiedział ze bedzie w sprzedaży juz w tym tygodniu, wiecprzypuszczam ze chodzi tu o wiwe. Od wczoraj jest nowa gazetka w selgrosie i wiwa kosztuje 169,58 zł

Wamnok

Tylko oby nie była na poprzednim chipsecie (bo była stanowczo za wolna) a poza tym brak w 138B 5.1 po analogu to nie wiem czy to też poprawią (ale tylko 138B ma być ulepszona a nie dadzą nowego modelu np. 338), no ciekawe, ciekawe, co to się z tych informacji nam wykluje.

QQryQ

Witam:

Przeglądałem Sobie Aukcje internetowe i napotkałem się na coś takiego, co możecieo Tym powiedzieć: http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=91980142

yozzz

Czyżby nowa wiwa już była w sprzedaży? Hmmm……

mastaJ

Wpadnijcie na forum Wiwy to sie dowiecie Korrowcy :)

Proszę czekać…