KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czytanie napisów 9
witekj

Zakupiłem KORRa i nie czyta napisów co robić. Podobno miał być najlepszy w rankingu.Belwood iViva czytają wszystki napisy bz żadnych problemów – co jest ?

qmbas

korr ma problem z długimi nazwami, wystarczy zmienić nazwę na krótszą.

mazart

Posiadam Korr`a 2258 z oryginalnym softem (nie wiem nawet jak sprawdzic ver softu w tym odtwarzaczu – jak ktos wie niech sie podzieli ze mna ta informacja :)). Zauwazylem ze nie czyta niektorych napisow i w tym przypadku barierą nie sa rzeczy ktore wyczytalem na forum czyli np. za dlugie nazwy plikow lub inna nazwa pliku textowego. Przykladowe napisy ktorych "nie łyka":

narodziny były|/co najmniej niezwykłe. pierwszym wspomnieniem|/było przebudzenie się w lesie. nowonarodzone dziecko nie miałem pojęcia|/kim jestem i co się dookoła dzieje. byłem pewien tego co widziałem. co zobaczyłem, usłyszałem i poczułem|/było mi nieznane. gatunek został obdarzony instynktem,|/który ustala równowagę z naturą.

, poza tym do którego należę.
10491073{C:$aaccff}Kyle XY [01×01] Pilot

Lasica

Było już o tym na forum!!!

Nie chodzi tu o za długą nazwę czy inne bzdury.
Są to napisy w formacie MPL2 których Korr 2258 i prawdopodobnie 3358 NIE CZYTA, mimo iż w opisie jest inaczej.

Dzwoniełem w tej sprawie do prabitu, byli bardzo ździwieni i kazali wysłać odtwarzacz z przykładowymi napisami, ale nie mam na to póki co czasu.

Może ktoś by im to wysłał, zobaczymy czy są w stanie to naprawić??

//EDIT cwaniacy wycieli już informacje o obsłudze MPL2 ze strony www.korr.pl. Wiedziałem że tak będzie , dlatego zrobiłem screenshota – tak to wyglądało wcześniej http://img233.imageshack.us/img233/702/korrem0.jpg .

szwajcar

> Lasica o 2006-08-17 15:37:07 napisał:
>
> Było już o tym na forum!!!
> Nie chodzi tu o za długą nazwę czy inne bzdury.
> Są to napisy w formacie MPL2 których Korr 2258 i prawdopodobnie 3358 NIE
> CZYTA, mimo iż w opisie jest inaczej.
> Dzwoniełem w tej sprawie do prabitu, byli bardzo ździwieni i kazali wysłać
> odtwarzacz z przykładowymi napisami, ale nie mam na to póki co czasu.
> Może ktoś by im to wysłał, zobaczymy czy są w stanie to naprawić??
> //EDIT cwaniacy wycieli już informacje o obsłudze MPL2 ze strony www.korr.pl.
> Wiedziałem że tak będzie , dlatego zrobiłem screenshota – tak to
> wyglądało wcześniej http://img233.imageshack.us/img233/702/korrem0.jpg .
Jak masz napisane na pudle czy instrukcji, że czyta, to albo to naprawią, albo zwrot kasy.
Ale może nie teraz – masz na to 2 lata :)

Lasica

No ale jak im udowodnię, że taka informacja była na stronie, jak już jej nie ma ?? Myślisz, że taki screenshot wystarczy??? Wątpię.

Pozdrawiam

chmuri

Na jakiej stronie??? Instrukcja obsługi użądzenia posiada opisane wszystkie fukcje nie wiem czy na pudełku też nie ma opisane tego jeżeli towar nie jest zgodny z opisem w instrukcji lub pudełka no to już ma podstawe do zwrotu pieniędzy lub wymiane urządenia na takie które obsługuje ten typ napisów

Lasica

Na stronie producenta. www.korr.pl. Jak napisałem wyżej, w momencie jak kupowałem tego Korr-a była tam informacja o wsparci MPL2. Po tym jak użytkownicy zaczeli się skarżyć , informacja ze strony wyparowała. To sie nazywa podejście do biznesu i kupujących :>

Nie zwróciłem uwagi co jest napisane w instrukcji, jak wrócę do domu to sprawdzę.
Na pudełku jest tylko informacja – "Pełna obsługa Polskich napisów .TXT" Myślisz, że da się pod tą informację podciągnąć brak wsparcia dla MPL2??

Pozdrawiam

szwajcar

> Lasica o 2006-08-21 12:16:28 napisał:
>
> Na stronie producenta. www.korr.pl. Jak napisałem wyżej, w momencie jak
> kupowałem tego Korr-a była tam informacja o wsparci MPL2. Po tym jak użytkownicy zaczeli się skarżyć , informacja ze
> strony wyparowała. To sie nazywa podejście do biznesu i kupujących :>
> Nie zwróciłem uwagi co jest napisane w instrukcji, jak wrócę do domu to sprawdzę.
> Na pudełku jest tylko informacja – "Pełna obsługa Polskich napisów .TXT"
> Myślisz, że da się pod tą informację podciągnąć brak wsparcia dla
> MPL2??
> Pozdrawiam
Ciężko będzi bo generalnie nie ma norm napisów txt.
A te wszystkie standardy są raczej nieoficjalne.
To już chyba indywidualny przypadek dla federacji konsumentów.

Lasica

Dla sprzętu za 130zł nie będę wytaczał dział, szczególnie, że to tylko jeden format napisów jaki nie działa.
Szkoda tylko że te Polskie firmy tak podchodzą do tematu.Wiele się jeszcze musi zmienić.

Pozdrawiam

Proszę czekać…