KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wyświetlacz Wiwy 7
doktor

Cześć dziś kupiłem Wiwe i w domu okazało się że wyświetlacz zjada niektóre litery nie ma pełnych liter czy mogę go oddać do sklepu i wymienić na drugi proszę o pomoc.
Może ktoś miał tak w swoim odtwarzaczu

Darek_12

A co masz namyśli pełne litery to powinno wyświetlać ą, ś, ć, ż, czy ó to zapomnij masz wszystko na telewizorze, co robisz czy przewijasz czy robisz pauzę na wyświetlaczu dla mnie jest najważniejsze czas wyświetlany, jaki upłyną

doktor

chodzi mi o panel wyświetlwcza np.litera O składa się z czterech kresek a u mnie brak jednej lub innej

Darek_12

Tym się nie przejmuj ja mam tak samo a i tak korzystam z telewizora tam jest po Polsku chyba, że ci to bardzo przeszkadza, bo mi w cale

korbusd

U mnie wyswietla LOAD a nieraz L8AE widac tak musi byc.

Darek_12

U mnie wyświetla identycznie po angielsku na wyświetlaczu a na telewizorze po Polsku

doktor

Ale czy stało sie tak od razu po zakupie czy po kilku dniach

Darek_12

Ja oddałem do serwisu, bo mi się zawieszał podczas oglądania DVD także oni sprawdzili wszystko, bo w ulotce, co napisali wymiana softu i coś z nośnikiem to ostatnie tak namazane, że nie mogę tego rozszyfrować jak pokazał się nowy soft to go zainstalowałem i jest ok. gdyby było coś nie tak z wyświetlaczem to by wymienili

Proszę czekać…