HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

W jakie gry gracie? 114
sam001

No fakt nie samymi filmami zyjemy, ja aktualnie rzezam na Bn w diablo2 :) Stare ale jare!

Gural

co prawda to prawda,
jeśli czas pozwoli to chciałbym wrócić i dokończyć Rome Total War oraz ostatnio wyszedl dodatek,
ponadto kupiłem w sklepie Settlers 3 i 4 oraz Heroes 3, każda z gier była po 20zł, więc atrakcyjna cena skłoniła mnie do zakupów, jednak w lutym nie miałem czasu na napisy więc raczej w marcu zamiast grać to popracuję i odrobię się w tej stercie avików które czekają, już nie mówię o tych do których muszę poprawić tekst,

ale nadejdzie czas,
kiedy nieprzespana nocka skończy się rzuceniem na kolana kolejnego narodu starożytnego Rzymu, a moje legiony będą przemierzać wzdłuż i wszerz Europę i Azję

Grzegorz_Derebecki

Ja obecnie troche w NFS MW (wersja francuska ;P) i FIFA 2006 ale również brakuje mi czasu ;-)

Gural

jak na razie moje zainteresowania zarzymały się na grach sprzed kilku lat, bo Duron 700MHz nie pozwala poszaleć, a wspomniany tutaj nowy NFS najpewniej pozostanie tylko marzeniem

Grzegorz_Derebecki

> Gural o 2006-03-02 21:57:17 napisał:
>
> jak na razie moje zainteresowania zarzymały się na grach sprzed kilku lat, bo
> Duron 700MHz nie pozwala poszaleć, a wspomniany tutaj nowy NFS najpewniej
> pozostanie tylko marzeniem

ja mam te szczescie grac na xboxie 360;P bo moj komp rowniez by nie uciagnol tego nfs’a pewnie:)

opatrznik

Ja praktycznie nie gram gry bo czas to pieniądz a pieniądz to piwo więc szkoda czasu i piwa… Jeśli gram to w gry mmorpg.. Zawsze zostaje po nich jakiś ślad.. Choć nie ukrywam, że zawsze film jest bardziej kuszący niż jakakolwie gra.
Czas to pieniądz, pieniądz to piwo, więc pijmy piwo bo szkoda czasu.

Kuririn42

No ja teraz POP dwa trony na PS2 pogrywam i to jeszcze jak!

panco3000

u mnie FPP shooter BLACK na tapecie, takiej strzelanki zadna platforma jeszce nie miala- bije na glowe KILLZONE i wyciska z ps2 ostatnie soki.

SHOX

Ja skończyłem z grami, po wieloletniej przygodzie z nimi, tyle czasu straciłem na graniu… :) ostanią grą jaką przeszedłem był Resident Evil 4 polecam :) teraz czekam na Tomb Raidera nowego…

panco3000

Nie jesetm pasjonatem serii REvil ale czwartej odslony RE4 nie sposob pominac. Jest naprawde dobra. Pogrywam w nia naprzemiennie z BLACK i NfS:Most Wanted.

VIPer

Jak dla mnie to Halo,Half Life 2,Doom 3,seria NFS,seria Gran Tourismo… nooo jest tego do pogrania pelno:) Mozna by tak wymieniac i wymieniac bez konca, kazdy w koncu ma inne gusta, ale fakt jest faktem, ze na rozluznienie nie ma nic lepszego, jak dobra girka:)

Franek

Jak dla mnie istnieje tylko jedna gra w 3 wydaniach CALL OF DUTY :D No i tylko po sieci ;)

wajs

Amiga rulez i niemal wszystkie gry jakie na nią wyszły
na pc fear – rewelacja (oczywiście grafa na max)

VIPer

Zgodze sie z Toba. Czasy Amigi byly swietne, do dzis nie zapomnialem mojej Amisi 1200 i zarabiste gierki na nia: Cannon Fodder, Alien Breed 3D, North & South, Flashback, Superfrog, Mortal Kombat. To byly czasy… a teraz? Wyscig technologiczny PC’tow. Czlowiek aby cieszyc sie grami musi najpierw odmowic piec zdrowasiek co by udalo mu sie znalezc pieniadze na upgrade do swojego blaszaka, zeby gra mu plynnie chodzila.

Grzegorz_Derebecki

> VIPer o 2006-03-08 15:29:14 napisał:
>
> Zgodze sie z Toba. Czasy Amigi byly swietne, do dzis nie zapomnialem mojej Amisi
> 1200 i zarabiste gierki na nia: Cannon Fodder, Alien Breed 3D, North & South,
> Flashback, Superfrog, Mortal Kombat. To byly czasy… a teraz? Wyscig
> technologiczny PC’tow. Czlowiek aby cieszyc sie grami musi najpierw odmowic
> piec zdrowasiek co by udalo mu sie znalezc pieniadze na upgrade do swojego
> blaszaka, zeby gra mu plynnie chodzila.

Dlatego lepiej zainwestowac w konsolke ja osobiscie polecam xboxa 360 :)

Proszę czekać…