KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Chciałbym się dowiedzieć konkretnie, co się nagrzewa 7
Darek_12

Chciałbym się dowiedzieć konkretnie, co się nagrzewa w WIWIE HD 128 czy to procesor czy zasilacz, bo jeśli to procesor to jestem wstanie poświęcić gwarancję i wmontować radiator na niego pasywny żeby nadmiar ciepła odprowadzić na zewnątrz czy mógłby mi ktoś napisać dokładnie

piter1114

…w/g mnie grzeje się i zasilacz i procesor (sprawdzone przy W238b)i o ile zasialacz albo bedzie działał albo nie to gorący procek może mieć wpływ na to co widzimy i słyszymy z naszych wiwek:)
Pzdr.

Slawo10

Grzeje się dokładnie i jedno i drugie. Płytka z elektroniką tak jak logika wskazuje jest od strony wyjść AV, a zasilacz jest z przdu przy wyświetlaczu.
Musiałem rozebrać swoją wiwę ponieważ po 4 tygodniach przysłali mi ją po naprawie ale po włożeniu płyty napęd pracował tak głośno, że nie dało się wytrzymać. Byłem bardzo wk…ny na serwis i nie chciałem znów do nich wysyłać na kolejne 4 tygodnie. Okazało się że piankowa podkładka była odklejona i szorowała o wkładaną płytę.
Podczas pracy nie utrzymasz palca na procesorze, porządnie parzy więc ma jakieś 80 stopni. Przykleiłem klejem termoprzewodzącym radiator taki jak do mostka północnego w PC i wywierciłem małe dziurki nad radiatorem. Zasilacz grzeje się tylko na początku, podczas pracy nie jest tak tragicznie, można wytrzymać.

Neo10

http://www.forumdvd.az.pl/galeria/wiwa128 tu dla zainteresowanych mam fotki otwartej wiwy 128 i takze mysle wlasnie nad jakims radiatorem gdyz na procku niema go wogole :( zastanawiam sie wsumie czy dalo by rade jakis wiatrak podlaczyc jeszcze pod zasilacz ale narazie wole az tak nie testowac ;]

Darek_12

Z zasilaczem to będzie problem, ale z procesorem dam sobie radę mam parę pomysłów zobaczę, który będzie naj skuteczniejszy to wszystko opisze i zrobię fotki jak to działa i dzięki za podpowiedzi

Amazon

Z niecierpliwością czekam na wyniki eksperymentu. Też mnie zainteresowała ta sprawa. Wartoby ulżyć troszkę mojej Wiwce :-)

korbusd

Panowie zaden problem kropla pasty i radiator od karty graficznej i juz macie chlodzenie ale po co ja ogladam nieraz 4 filmy pod rzad ok 8 godzin i nic sie nie dzieje wiec co tu kombinowac.

Darek_12

No niestety muście się uzbroić w cierpliwość chcę kupić radiator na wolumenie a wolumen jest otwarty w soboty i w niedzielę w Warszawie i to taki chcę nabyć żeby część wiwy zasłaniał radiator był od góry przykręcony a wysoka kostka radiatora była przyklejona do procesora a druga strona się stykała z obudową od dołu w ten sposób ciepło będzie od prowadzone na zewnątrz i bez żadnych wiatraków nie trzeba będzie montować

Proszę czekać…