KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa HD228 - problem z filmami nagranymi na końcu DVD 0
adamst85

Witam – Wiwę HD 228 mam już około 3 lata i nie narzekam. Śmiga fajnie, ale ostatnio pojawił się pewien problem. Otóż gdy nagrywam kilka divxów na płytę dvd – nieraz ma problem z odczytem ostatnich plików na płycie. Po prostu albo się nie ładują, albo czarny ekran, albo zacinają. Na początku zwaliłem to na jakość płyt ale po zmianie nośników z Verbatima na TDK – po pewnym czasie problem też występuje. Używam tylko Verbów lub TDK. Próbowałem zamykać sesję, nagrywać multisesyjnie i dalej to samo. Nie wiem od czego to zależy? Może wina nagrywarki, która też swoje lata ma? Filmy te, które nie chodzą na Wiwie – śmigają bez problemu na kompie, kopiują się bez problemu. Także po przegraniu filmu na dvdrw – śmiga on na Wiwie bez problemu. Nagrywarkę posiadam Liteon SOHW 812S a płyty wypalam x4. Gdzie może być problem? Nie jest on uciążliwy – wystarczy przekopiować film na dvdrw – ale zawsze mnie męczy – dlaczego raz wszystko śmiga pięknie a raz ostatnie np. dwie pozycje na dvd nie odtwarzają się? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Proszę czekać…