KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowe forum = Cenzura i hamstwo admina !! 28
JonesOEM

Oj nieladnie kasowac moje posty, ale widze ze wiecej jest takich uzytkownikow co sie z tym spotkalo.
Cos na styl forum MANTY sie robi !!!

Krzysztof_Czerepak

cenzura, czy kultura… jak kto woli…
napewno bez powodu skasowane nie były..

JonesOEM

Wypowiedz dotyczyla ze aktualne forum jest beznadziejne i dlaczego nie podpieto poprostu tamtego forum do nowej domeny. Pytanie czy poprostu GUTEK FILM ma sie dobrac do dupy napisom.org ze sie juz przenosza na inna domene ?

Oraz uwaga do admina ze nie ladnie postapil zamykajac brutalnie tamte posty nie umozliwiajac kontynuacji tamtych dyskusji bez chocby przeniesienia tamtych tytulow tutaj.

Krzysztof_Czerepak

> JonesOEM o 2006-03-04 11:09:22 napisał:
>
> Wypowiedz dotyczyla ze aktualne forum jest beznadziejne i dlaczego nie podpieto
> poprostu tamtego forum do nowej domeny. Pytanie czy poprostu GUTEK FILM ma sie
> dobrac do dupy napisom.org ze sie juz przenosza na inna domene ?
> Oraz uwaga do admina ze nie ladnie postapil zamykajac brutalnie tamte posty nie
> umozliwiajac kontynuacji tamtych dyskusji bez chocby przeniesienia tamtych
> tytulow tutaj.

sorry, ale czy Ty jesteś głupi?
tamto forum, to forum serwisu napisy.org (serwisu z napisami)
to forum, to forum imdb.pl (bazy filmowej) rozróżniasz tematykę?
napisy.org się nie przenoszą… rozróżnij napisy i imdb… to dwa osobne serwisy!
i co ma gutekfilm? gutekfilm już miał swoje 5minut, które mu na dobre nie wyszły…

sprawę z przeniesieniem postów zdaje się madmax wyjaśniał…
zauważ, że to różne fora, różne bazy danych…

i sprawa ostatnia admin postąpił bardzo dobrze.. i dodam, że ciągle pracuje nad forum (które w mojej opini jest bardzo ładne… i co ważniejsza.. własne) dlatego nic, tylko podziękować Grześkowi za czas, jaki poświęcił aby stworzyć to wszystko…

Tedabc

> Krzysztof Czerepak o 2006-03-04 12:39:54 napisał:
>
> sorry, ale czy Ty jesteś głupi?
> tamto forum, to forum serwisu napisy.org (serwisu z napisami)
> to forum, to forum imdb.pl (bazy filmowej) rozróżniasz tematykę?
> napisy.org się nie przenoszą… rozróżnij napisy i imdb… to dwa osobne serwisy!
> i co ma gutekfilm? gutekfilm już miał swoje 5minut, które mu na dobre nie wyszły…
> sprawę z przeniesieniem postów zdaje się madmax wyjaśniał…
> zauważ, że to różne fora, różne bazy danych…
> i sprawa ostatnia admin postąpił bardzo dobrze.. i dodam, że ciągle pracuje
> nad forum (które w mojej opini jest bardzo ładne… i co ważniejsza..
> własne) dlatego nic, tylko podziękować Grześkowi za czas, jaki poświęcił
> aby stworzyć to wszystko…

Jesli ktos wyjezdza z haslem czy ty jestes glupi,zamiast jakos normalnie wyjasnic swoje racje to juz dla mnie troche przesada i nie ma o co sie obrazac bo narazie to forum jest do d…A jesli to ma tak wygladac to nie dziwie sie ze nikt tu nie zaglada i nie ma jakis ciekawych postow.jak dla mnie to narazie jest dno!!!

Ps. Krzysztof Czerepak to jest forum Korr-a czy twoje widzimisie??

Zybi_S

> Krzysztof Czerepak o 2006-03-04 12:39:54 napisał:
>
> sorry, ale czy Ty jesteś głupi?

BRAWO – niesamowicie ciekawy start forum.
Ciąg dalszy będzie też w tym stylu?
A może coś mocniejszego ?


Propozycja

_ Od moderatora: Reklama zakazana jeszcze raz i ban ;P _

Krzysztof_Czerepak

jeśli ktoś po tym wszystkim co Grzesiek wyjaśniał nadal nie rozumie i pisze takie głupoty jakie tam było widać, to albo jest głupi, albo nie stara się nawet zrozumieć… więc?

były tematy w których jasno było wyjaśnione, że imdb wystartowało jeszcze bez wielu "udogodnień" aby odbyło się to w miarę szybko, aby zebrać grupkę ludzi chętnych coś DZIAŁAĆ… jak niektórzy napewno zauważyli, tutaj nawet forum było pisane przez Grześka… ale nikt nie potrafi uszanować decyzji, że zostało to 'wydane' w takiej może "niezbyt" bogatej wersji… jednak też nie każdy potrafi dostrzec, że Grzesiek ciągle coś tutaj robi… pomimo iż ma na głowie szkołę, to poświęca na to wszystko czas…

Tedabc: jakbyś umiał czytać, to byś zobaczył – że tam nie było stwierdzenia… ale po co… lepiej wszystko wyłapać powierzchownie…
ps: to jest forum imdb.pl na którym aktualnie jest forum o odtwarzaczach… i było wyjaśnione zdaje się czemu…

co do tego, że jest do d… to nigdy wszystkim się nie dogodzi.. chociaż mad wiele czasu włożył w to wszystko i ciągle wkłada.. to i tak nie obejdzie się bez głosu krytyki… nie mniej postarajcie się uszanować jego pracę i cierpliwie poczekać na rozwój całego serwisu (bo jasno było powiedziane, że cały czas trwają nad nim prace…) widocznie błędem była chęć szybszego otworzenia dla użytkowników (chociaż część ludzi to uszanowała…)

ponieważ dwaj panowie coś nazbyt dosłownie potraktowali moje słowa, to przepraszam jeśli kogoś uraziłem… kto wie, czy reszta nie traktuje wszystkiego podobnie

Tedabc

@Krzysztof Czerepak majac na mysli ze to forum jest do d nie myslalem o jego mozliwosciach czy szacie graficznej tylko o ilosc postow i przegladajacych,bo jak by nie twoje zachowanie w stylu obrazonej primadonny (a to ty obrazasz nie inni ciebie) sklaniajace do odpowiedzi to w ciagu 1 dnia przybyl by tu jeden post,to chyba jest kiepsko??

Ps.Co do umiejetnosci czytania hmm chlopcze jak ja przeczytalem swoja 1000-czna ksiazke to ciebie jeszcze nawet w planach nie bylo,wedlug badan to wlasnie twoje pokolenie ma problemy ze zrozumieniem tego co czyta a nie moje.

Ps2.Dobra troche sie wkurzylem ale juz mi przeszlo,mam nadzieje ze mimo wszystko to forum sie rozwinie,i naprawde doceniam starania Admina.
Pozdro.

rostek2

Ja mam tylko drobna uwage formalna – "chamstwo" pisze sie przez "ch" a nie "h"

pzdr

Rostek

Krzysztof_Czerepak

> Tedabc o 2006-03-05 12:42:15 napisał:
>
> @Krzysztof Czerepak majac na mysli ze to forum jest do d nie myslalem o jego
> mozliwosciach czy szacie graficznej tylko o ilosc postow i przegladajacych,bo
> jak by nie twoje zachowanie w stylu obrazonej primadonny (a to ty obrazasz nie
> inni ciebie) sklaniajace do odpowiedzi to w ciagu 1 dnia przybyl by tu jeden
> post,to chyba jest kiepsko??
> Ps.Co do umiejetnosci czytania hmm chlopcze jak ja przeczytalem swoja 1000-czna
> ksiazke to ciebie jeszcze nawet w planach nie bylo,wedlug badan to wlasnie
> twoje pokolenie ma problemy ze zrozumieniem tego co czyta a nie moje.
> Ps2.Dobra troche sie wkurzylem ale juz mi przeszlo,mam nadzieje ze mimo wszystko
> to forum sie rozwinie,i naprawde doceniam starania Admina.
> Pozdro.

wybacz, ale chcąc kogoś obrazić napisałbym "jesteś głupi" (i użyłbym zdania twierdzącego…) pozatym wszystko wyjaśnione było bardzo jasno… więc chyba trochę nie trafiłeś… bynajmniej z ilością postów, która rzekomo ma związek z hmm 'moim zachowaniem w stylu obrażonej primadonny'.. z tym, że ja się nie obrażam.. więc może porzuć zabawę w psychologa (no offence) :) według badań to najbardziej marudne jest to stare pokolenie… czy zaufamy badaniom? :-)

fajnie, że dużo czytasz.. ale z tym, czy byłem w planach to można polemizować… ale nie o tym był temat :)

ps: nie ma o co się wkurzać… a co do admina, to robi naprawdę kawał dobrej roboty, więc nie krytykować a udzielać rad odnośnie rozwoju forum/serwisu… bo napewno każdy z was może podrzucić jakiś pomysł… czego nie ma? co dodać? co zmienić? :)

pozdrawiam :)

tsfaniaq

> Krzysztof Czerepak o 2006-03-05 17:34:10 napisał:
> ps: nie ma o co się wkurzać… a co do admina, to robi naprawdę kawał dobrej
> roboty:)
> pozdrawiam :)

MadMax, to Ty się bawisz w podwójną tożsamość na tym forum, to przecież nieprzyzwoite nie wspominając o etyce, "bleeeee" i jeszsze pociskasz taką wazelinę, jaki to Admin jest debesciak i wogóle. :D :D :D :D :D.

W sumie aby był ruch w całym tym interesie, to ktoś musi się wypowiadać niech zatem TAK będzie, możesz mieć wiele osobowości nawet 5, zresztą kto wie ile ich jest może to tylko my dwaj ze sobą gadamy?!.

Jednak najlepsze jest to, że w zapale moderowania forum popełniłeś false start: [B]Krzysztof Czerepak, Grzegorz Derebecki[/B] zalogowali się na forum w tej samej sekundzie czyli w serwisie od: 2006-02-21 22:40:45, a to jest już [b]MISTRZOSTWO śWIATA[/B] dlatego masz wielkie brawa od forumowiczów z napisy.org :D :D :D

- Zatem jesteśmy na forum: MATRIX’a, Mr Smith,
- yes of course Mr Anderson. :)

P.S. Jeszcze jedno złapałem screeny, gdyby okazało się, że ni stąd ni zowąd oba nicki mają różne daty utworzenia :)

opatrznik

Forum z wyglądu nie jest złe..Mało ciekawych rzeczy? A kogo to wina? Moderatorów? Użytkownicy budują forum i mimo wszystko można zauważyć, że coraz więcej ludzi tutaj zagląda.

Co do kontrowersyjnego zwrotu to rzeczywiście był nie miły i napewno nie potrzebny. Biorąc pod uwage całe zamieszanie dotyczące imdb i napisów nie dziwie sie, że popuszczają nerwy i można sie unieść ale to nie może być usprawiedliwieniem. W tej sytuacji potrzebne jest zrozumienie, napewno nie przeprosiny.

Uwagi do forum:
Nie podoba mi sie anonimowość moderatów .. Posty zedytowane i nie wiadomo przez kogo, kiedy i dlaczego? Usuwać posty? Nie lepiej "-nuked-" lub zostawiać puste pole z adnotacją? etc

Krzysztof_Czerepak

hehhe tsfaniaq ;)
pomijając, że trochę przypominam Grześka z wyglądu, to jesteśmy innymi osobami ;)
ale ciekawe dochodzenie :)
jakbyś więcej poszukał to: Anita Nowakowska: 2006-02-21 22:40:45 ;)
daty pokrywają się zapewne dlatego, że konta zostały przeniesione z "wersji roboczej"

a tak aby napewno rozwiać wszelkie wątpliwości to na napisy.org występuję pod nickiem: Rotor :)

pozdrawiam naszego śledczego :)

opatrznik: w sumie trochę mi zaświtało przez to co napisałeś… spróbuję madmaxowi podsunąć pewną myśl :)

Tedabc

@Krzysztof Czerepak czlowieku a czy ty tu widzisz jakies inne posty nie zwiazane z twoja wypowiedzia??Od wczoraj zero na jakikolwiek inny temat wiec to forum niezbyt dziala.A co do wieku to chyba ty napisales "Mam 20 lat, uwielbiam dobre kino" to jak by mi za pierwszym razem wyszlo to bym mial dziecko w twoim wieku,a jesli chodzi o "ale z tym, czy byłem w planach to można polemizować" to akurat mnie nie interesuje czy jestes z przypadku czy nie.Co do twojej wypowiedzi o glupim,to czy to jest forma twierdzaca czy pytajaca jest bez roznicy po prostu nie powinienes wogole w ten sposob pisac.I zamiast tu krecic i kombinowac starczylo zwykle przepraszam a nawet sorry ;)

Ps.Nie interesuje mnie czy tego goscia obrazasz czy nie chodzi mi tylko o to ze to forum jest mala popularne i jak wreszcie tu ktos trafi to niech przeczyta o sprzecie a nie o "glupim"

Zybi_S

Witam

Proszę o usunięcie mojej osoby z forum
Osobiście chyba nie mogę tego zrobić.

Pozdrawiam i powodzenia

Krzysztof_Czerepak

z tym, że ja nie powiedziałem że jest głupi a zapytałem… a zapytałem, bo wyraźnie wszystko było wytłumaczone.. a ty się człowieku przyczepiłeś… wielce przeciwny obrażaniu ludzi a piszesz "nie interesuje mnie czy jestes z przypadku czy nie" – to bardziej może obrazić, niż to co ja napisałem… pozatym nie wiem czy zauważyłeś ale napisałem też "to przepraszam jeśli kogoś uraziłem…" – więc w którym momencie kręcę? :)

i bynajmniej nie pisałem z zamiarem obrażania kogokolwiek… ale zawsze znajdzie się ktoś, kto się przyczepi… prawda? pozatym polecam przeczytać, co opatrznik napisał… to czy forum będzie puste czy nie zależy od użytkowników, skoro użytkownicy nie potrafią robić nic innego jak czepić się jednego zwrotu to przykre…. mogłeś włożyć chociaż połowę tej energii, którą włożyłeś w te posty powyżej i napisać coś sensownego na forum (czy to odnośnie filmu, czy aktora…) nie oszukujmy się, tematyka filmowa nie jest ograniczona i można dyskutować… jednak dyskusję tworzą użytkownicy… bo to nie admini czy moderatorzy mają tworzyć tematy do dyskusji.. tylko ludzie, tacy jak WY…

Tedabc: chcesz aby było bardziej popularne to napisz o sprzęcie/filmie… jak narazie nie zauważyłem, abyś to zrobił…

Zybi_S: nie, nie do mnie… wierzę, że tu zajrzysz (więc napewno Ci się ono przyda)

Grzegorz_Derebecki

> opatrznik o 2006-03-05 18:39:18 napisał:
>
> Uwagi do forum:
> Nie podoba mi sie anonimowość moderatów .. Posty zedytowane i nie wiadomo
> przez kogo, kiedy i dlaczego? Usuwać posty? Nie lepiej "-nuked-" lub
> zostawiać puste pole z adnotacją? etc

Masz rację postaram się coś takiego zrobić jednak narazie moje priorytety są inne muszę napisać system dodawania filmów dopiero potem będę usprawniał forum. Moderatorzy również zostaną wyróżnieni jak narazie nie ma żadnych poza Mna i Anitą Nowakowską.

Pozdrawiam :)

opatrznik

Akurat ta opcja nie jest potrzebna na wczoraj jak dodawanie filmów, tym bardziej, że forum nie jest oblegane, miejmy nadzieje, że to sie szybko zmieni. :)
Dodawanie filmów, miło by było gdyby ukazało sie jak najszybciej, serwis zaczołby nabierać tempa i zapewne tknełaby ta opcja troszke życia w serwis.

Tedabc

@Krzysztof Czerepak no wlasnie to moze ty cos napisz na temat Korr-a?Ale pewnie go nawet nie posiadasz bo jakos nie widzialem twoich postow na temat Korr-a na starym forum.I po co mam tu cos pisac o filmach przeciez to chyba forum o sprzecie.Zdenerwowalo cie to co napisalem o przypadku a dlaczego?Przeciez nie napisalem tego w formie twierdzacej no nie?To zupelnie jak ty o "glupim".

Ps.Chcesz zeby to forum sie rozwijalo to napisz cos ciekawego o Korr-ku to ja natychmiast tez postaram sie cos w miare madrego napisac.

Ps2.Tylko nie przepisuj tekstow z starego forum :)

Krzysztof_Czerepak

temat dotyczy imdb, forum jest imdb… korr to podforum…
temat nie dotyczy sprzętu od samego początku, a spraw for… dlatego też się wypowiadam… na temat korra nie wypowiem się, ponieważ nie używam tego odtwarzacza…
to, że istniało podforum korra na napisy.org (a teraz tutaj) jest wyłącznie wynikiem tego, iż prowadzony jest także sklep…

jak dotąd nie zaobserwowałem abyś coś na temat korra napisał – czy też na temat jakiegoś filmu, więc jak masz zamiar nadal się czepiać o coś, to może sobie odpuść – bo mija się to z celem…

i nie napisałem, że mnie zdenerwowało :) mnie nie łatwo jest zdenerwować.. ale zauważyłem, że takie teksty są napewno nieuprzejme… i w sumie raczej nikt by nie wnikał, czy byłeś wpadką czy też nie…

ale chętnie dowiem się czy korr wart jest zakupu… skoro jesteś jego użytkownikiem, to mógłbyś mi wypisać plusy i minusy tego odtwarzacza…

tsfaniaq

Panowie jak dzieci, nie obrażając dzieci…
Im dłużej wczytuję się w wasze dywagacje i polemikę, to nie mogę powstrzymać śmiechu, przepraszam, ale niech "mondżejszy" da już spokój, bo mi przepona wysiądzie. Z pozdrowieniami dla walczących o honor wpadki i głupka.

Tedabc

@Krzysztof Czerepak "korr to podforum" no wlasnie to jest podforum o sprzecie nie o filmach,tsfaniaq hehe no faktycznie,ale jakby nie nasza potyczka slowna to by sie tu nic nie dzialo.Z checia odpowiem na jakies nowe posty o Korr-e ale takich tu nie ma:( Odpisalem na pytanie leszek34 trzy dni temu!! i od tego czasu nic sie tu nie dzieje

Krzysztof_Czerepak

pragnę zauważyć, żę od samego początku dyskusja nie dotyczy sprzętu ;-)

Tedabc: pomijając całą potyczkę, to jednak ciągle chciałbym abyś mi powiedział o tym odtwarzaczu :) w sumie z tego co zaobserwowałem tu i na forum n.o jesteś jego użytkownikiem, więc napewno możesz mi powiedzieć co o nim sądzisz, nigdy nie wiadomo czy nie zmienię odtwarzacza – a zawsze warto mieć jakieś "recenzje" sprzętu :)

trzeba przeczekać, miejmy nadzieję, że wszystko się zmieni i użytkownicy przywykną do 'nowego' forum…

aby nie zakładać osobnego tematu, to tak do ogółu użytkowników apeluję, aby nie czepiać się Grześka i nie zawracać mu głowy… narazie niema zbytnio czasu na zaglądanie i pisanie tutaj – bo musi pisać skrypt dodawania filmów (jak sam napisał) co chyba jest obecnie rzeczą najbardziej porządaną, przyjdzie i czas na ulepszenie forum i pisanie postów :)

rostek2

Chlopaki poobrazajcie sie jeszcze troche – bo bardzo smiesznie sie to czyta i chociazby z tego powodu to forum mogloby zostac :-)

pzdr

Rostek

Krzysztof_Czerepak

> rostek2 o 2006-03-05 20:43:27 napisał:
>
> Chlopaki poobrazajcie sie jeszcze troche – bo bardzo smiesznie sie to czyta i
> chociazby z tego powodu to forum mogloby zostac :-)
> pzdr
> Rostek

jak bardzo chcesz popatrzeć na różne potyczki, to zgłoś się na gg – a podam Ci adres forum, na którym potyczki są chlebem codziennym (z tym, że raczej nikt z tego powodu się nie obraża…)

Tedabc

Jutro moze cos wysmaze o Korr jego zaletach i wadach ale to nie jest takie latwe ze wzgledu na jego roznice w budowie i przez to inne dzialanie poszczegolnych modeli.A narazie ide Korra troche pokatowac ( zostalo mi do obejrzenia 50 odcinkow Stargate.SG-1 )

Krzysztof_Czerepak

> Tedabc o 2006-03-05 21:04:43 napisał:
>
> Jutro moze cos wysmaze o Korr jego zaletach i wadach ale to nie jest takie latwe
> ze wzgledu na jego roznice w budowie i przez to inne dzialanie poszczegolnych
> modeli.A narazie ide Korra troche pokatowac ( zostalo mi do obejrzenia 50
> odcinkow Stargate.SG-1 )

to trochę oglądania Ci zostało ;)

z góry dzięki za "reckę" odtwarzacza :)

Foka

Rostek jak zwykle strzał w sedno sprawy :D :D

I przy okazji ja też w kwestii formalnej :P

Może zamiast gadać o niczym, zaczniemy rozwijać forum ogólnie pojęte nie tylko dotyczące sprzętu.
Bo naprawdę mało istotne wydaje mi się na obecna chwilę czy mod jest anonimowy czy nie.

Od siebie dodam tylko ze pracy nad forum jest zapewne jeszcze sporo, ale jak każdy tego typu twór wymaga czasu :)

Życzę powodzenia i myślę że będę tu raczej stałym bywalcem jak tylko czas (czyt. junior) mi na to pozwoli :D

Pozdrawiam(szczególnie ekipę z napisy.org :D)
Foka

PS
Rostek dostałem Twojego maila z napisy, ale przy wysyłaniu odpowiedzi dostaje zwrotkę za adres e-mail nie istnieje

Krzysztof_Czerepak

> Foka o 2006-03-05 21:10:02 napisał:
>
> Rostek jak zwykle strzał w sedno sprawy :D :D
> I przy okazji ja też w kwestii formalnej :P
> Może zamiast gadać o niczym, zaczniemy rozwijać forum ogólnie pojęte nie
> tylko dotyczące sprzętu.
> Bo naprawdę mało istotne wydaje mi się na obecna chwilę czy mod jest
> anonimowy czy nie.
> Od siebie dodam tylko ze pracy nad forum jest zapewne jeszcze sporo, ale jak
> każdy tego typu twór wymaga czasu :)
> Życzę powodzenia i myślę że będę tu raczej stałym bywalcem jak tylko
> czas (czyt. junior) mi na to pozwoli :D
> Pozdrawiam(szczególnie ekipę z napisy.org :D)
> Foka
> PS
> Rostek dostałem Twojego maila z napisy, ale przy wysyłaniu odpowiedzi dostaje
> zwrotkę za adres e-mail nie istnieje

dokładnie… w końcu to użytkownicy rozwijają forum ;)

pracy nad forum napewno jest wiele… ale Mad póki co ma ważniejsze rzeczy na głowie… on pisze to wszystko sam, więc rozumiecie jak to jest…

Proszę czekać…