KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Łączność forum z ProAbitem 3
Juno

Witam wszystkich. Faktycznie przyzwyczajenie to siła. Mam pytanie. Czy z tego forum też będą jakieś linki do softów, ProAbitu? Pozdrawiam Admina i wszystkich "przeniesionych".

tsfaniaq

Może kiedyś, pożyjemy …
Słusznie, że bojkotujemy IMDb, a może by tak przenieść się chociażby na http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=37&sid=b237784a502f75f0bc877b8dd8c5dd7a może byłoby dla nas wyrzutków gościnne, a wtedy pewnie wznowiło by działanie stare i jare forum.

Co do łączności z tego co pamietam, była ona realizowana przez indywidualnych forumowiczów Olka777, Foki czy WielKota, to oni jako moderatorzy byli także betatesterami nowych softów przynajmniej na początku, nie wiem jak ostatnio, ale zawsze pozostaje telefon do Proabitu i P. Bogdan, który jak chce to odbiera, ale to już wiemy…

mac31

> tsfaniaq o 2006-03-05 07:10:17 napisał:
>
> Może kiedyś, pożyjemy …
> Słusznie, że bojkotujemy IMDb, a może by tak przenieść się
> chociażby na
> http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=37&sid=b237784a502f75f0bc877b8dd8c5dd7a
> może byłoby dla nas wyrzutków gościnne, a wtedy pewnie wznowiło by
> działanie stare i jare forum.
> Co do łączności z tego co pamietam, była ona realizowana przez
> indywidualnych forumowiczów Olka777, Foki czy WielKota, to oni jako
> moderatorzy byli także betatesterami nowych softów przynajmniej na początku,
> nie wiem jak ostatnio, ale zawsze pozostaje telefon do Proabitu i P. Bogdan,
> który jak chce to odbiera, ale to już wiemy…

Ja również uważam,że bojkot tego forum jest słuszny.Może i nie byłem zbyt aktywny na forum "napisów",ale tutaj wogóle mi się nie podoba.Poniekąd wiem,że Olek777 stworzył forum Belka na swojej stronie. W każdym razie ja przenoszę się tam. Pozdrowienia dla wszystkich i żegnam to forum.

olek777

nigdy nie dostałem z proabitu zadnego softu do przetestowania, moze Foka cos dostawal

PS
opanujcie sie troszke z opiniami na temat rego forum, MadMax sie napracowal i trzeba to docenic, nie mam nic przeciwko reklamowaniu mojego forum o bellu, ale nie w ten sposob – stawia mnie to w niezrecznej sytuacji (odnosi sie to tez do innych tematow na tym forum)

Proszę czekać…