KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Zakup dvd - co polecacie z "no name" 3
MROZIK

Witam. W mojej Wiwie padł po raz drugi zasilacz. Jego wymiana w serwisie jest nieopłacalna. W związku z tym zastanawiam się nad kupnem nowego dvd. Tylko nie wiem jakiej firmy i który model jest w tej chwili godny polecenia. Najchętniej kupiłbym taki sam model – nie miałem najmniejszych problemów – poza w/w.

Prośba do was, drodzy użytkownicy o porade i wskazanie plusów i minusów zarekomendowanych przez was modeli. A może nie warto kupywać "no-name"? Zależy mi, aby dvd czytało filmy oryginalne i nagrane oraz divx-y i mp3. Dziękuje.

Pozdrawiam
MROZIK

Neo10

za miesiąc będzie nowa wiwa także lepiej naprawić to co jest i czekać :P ;]

na chwilę obecną http://www.allegro.pl/item336095721_ferguson_d_880_hx_1080p_hdmi_usb_2_0_nowosc_.html ;]

wiwa to praktycznie bellwood więc taki tylko teoretycznie noname ;] A ten ferguson jest w 99% na częściach philipsa plus 1% sony ;]

antek

To, ze ferguson jest na philipsie to nie wiem czy jest az tak dobre. Ja mam przykre doswiadczenia z philipsem. Taka firma a buble produjują. Tyczy się telewizoró akurat w moim przypadku ale nei wiadomo co w DVD pakują.

Na Wiwe masz 24 miesiace gwarancji. Nawet jesli ci cos sie z nia stanie to naprawią za freeko. Cena równiez przystępna. Masz np tutaj: http://www.allegro.pl/item350124585_wiwa_128_hd_128u_usb_divx_xvid_napisy_pl_gwarancja.html

Neo10

Ogólnie to są tanie sprzęty i nie ma co cudów oczekiwać… wiwy tez 1 na 20 jest niesprawna i przed kupnem trzeba sprawdzać ;]
A apropo fergusona on ma usb 2.0 i jest to duża przewaga nad wiwą…
A wiwy jak na razie to mam obecnie 128 i 128u i pierwszą sam naprawiałem po spaleniu zasilacza także gwarancja…. ;] a od drugiej mam nie wypisaną… ;]

Na razie przymierzam się do fergusona.. a jak wyjdzie wiwa z usb 2.0 to pewnie ferguson pójdzie na allegro a nowa wiwa do mnie :P

Proszę czekać…