KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

problem z dzwiekiem MP3 9
witax

mam problem gdy KORR-kiem odtwarzam plyte nagrana z piosenkami mp3 to jego dzwiek faluje to znaczy raz jest glosniej a raz ciszej czy jest moze jakies inne oprogramowanie ktore ta dolegliwosc niweluje-sprawdzalem na innych odtwarzaczach-manta2 wiwa sony -nigdzie tego problemu nie zauwarzylem

panco3000

nie masz przypadkeim podlaczonego zestawu glosników creativa pod korra?
Ja czasem mam podobny efekt falowania -ale to na 100% wina potencjomentu w moim creativie.

jacolek

Zauważyłem u siebie podobną dolegliwość, też mam odczucie że ten dzwięk faluje i mam podłączony do amplitunera Aiwy, także wydaje mi się że to wina odtwarzacza.

witax

mam podłaczone do wiezy technicsa po analogu i po podlaczeniu do telewizora przez cinsze jest ten sam efekt ale sprawdzalem po podlaczeniu do amplitunera yamachy wyjsciem cyfrowym i jest ok ale jutro przyjezdza opek i zabiera korr-a do w-wy bo stwierdzilem ze nie odtwarza plyt nagranych w DTS-e zobaczymy co zrobia bo napisalem im terz o tym falowaniu

msco

Napisz jak Ci poszło w serwisie, co z dźwiękiem i z DTS

witax

dzisiaj przywiezli mi mojego korra ktorego wyslalem do w-wy 6 kwietnia wyslali go do mnie 27 kwietnia ale ta firma OPEK to do bani tak dlugo im trwalo przewiezienie 04 maj – ale do zeczy dts-u nie zrobili napisali ze jest to zablokowane czipem i na dzien dzisiejszy nie ma mozliwosci aby to chodzilo ale dzwieki audio smigaja bez zarzutu chwala im chociaz za to

mrrowek

a mozesz dokladnie napisac co napisali ci w odp odnosnie dtsu?

witax

cytat" w obecnej chwili uaktywnienie funkcji DTS jest niemozliwe z uwagi na zablokowanie programowe w chipie MTK. Sa prowadzone prace nad uruchomieniem DTS i uzyskaniem odpowiednich-jeden wyraz ktorego nie moge odczytac-na ten system dzwieku"koniec cytatu i taka byla odpowiedz na temat DTS-u

leksus

ok ja mam takie pytanko: czy podczas odtwarzania filmów Dvix nie faluje wam dzwięk ? odtwarzacz jest gites ale cos z tym dziwiekiem jest nie teges – mam podłaczony normalnie pod tv – jest to troche uciazliwe bo np w filmie z lektorem w niektórych momentach trzeba sie wsłuchiwac – co z tym zrobic czy wysłac do serwisu podobnie jak olega @witax?

mrrowek

oprocz tego ze nie mam dts-u to nie mam takich objawow jw sprawdz na kilku plytach i filmach i wysjlij do serwisu a jak odtwarzacz ktory nie odtwarza ci dts-u toreklamuj zeby dali ci nowy co bedzie odtwarzal

Proszę czekać…