FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Pytanie do adminow w sprawie rozwijania strony 5
H4sblender

Witam mam pytanko czy bedziecie rozwijac serwis :) tzn chodzi mi glownie o TOP listy , wiecej screnow z filmow, szersze opisny tak jak to jest na ang imdb pzdr

Grzegorz_Derebecki

> H4sblender o 2006-03-06 20:59:08 napisał:
>
> Witam mam pytanko czy bedziecie rozwijac serwis :) tzn chodzi mi glownie o TOP
> listy , wiecej screnow z filmow, szersze opisny tak jak to jest na ang imdb
> pzdr

Jak najbardziej będziemy rozwijać serwis. Kilka nowości już niebawem ;-)

wajs

Witam
A czy można zmienić format wyświetlania daty z 2006-03-07 na 07-03-2006
a jeszcze lepiej godzinę wstawić przed datą, jak szukam postów po datach to mi się troszkę kaszani.
Ot ciężko mi zmienić stare przyzwyczajenie.

Grzegorz_Derebecki

> wajs o 2006-03-07 19:44:00 napisał:
>
> Witam
> A czy można zmienić format wyświetlania daty z 2006-03-07 na 07-03-2006
> a jeszcze lepiej godzinę wstawić przed datą, jak szukam postów po datach to
> mi się troszkę kaszani.
> Ot ciężko mi zmienić stare przyzwyczajenie.

Nie za bardzo bo daty bede uzywal do sortowania i pojawi sie niezly problem jak zaczniemy ja pisac odwrotnie.

Wajs nie wyswietlaja Ci sie posty z wykrzyknikami? wtedy powinno byc widzac ze od ostaniej wizyty ktos sie wypowiedział.

wajs

Trudno, czas przywyknąć do daty.
Wyświetlają się, ale jak się cofam o stronę wstecz to znaczki nie giną.
Tak jak teraz, przeczytałem, wypowiedziałem się, wracam na stronę główną forum i znaczek dalej jest.

Spoke

Mam nadzieje, że serwis szybko zacznie się rozwijać. Chodzi mi głównie o dodawanie filmów do bazy oraz jej przeszukiwanie, sam z chęcią będę dodawał (w miare czasu i możliwości) jakies recenzje itp. :)))

Proszę czekać…