FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Propozycje zmian 10
Valom

Mam takie pytanie. Wiem że obecnie planujecie jakiś zmiany i w związku z tym czy uwzględniacie w tych zmianach wyszukiwarkę użytkowników oraz czy w profilu bedzie coś takiego jak zakładka "ulubione" w której będzie można dodać ulubione filmy, aktorów itp. Według mnie bardzo by się to przydało. Coś takiego jest na FilmWeb tylko mnie nie besztajcie za to że podpieram sie filmwebem bo wiem że wy niechcecie być jego kopią tylko nowym oryginalnym serwisem.

the_foe

nir obiac balaganu z nowym watkiem, kilka propozycji:

1. Przydalob ysie usunac bug, kiedy poprawiamy/usuwamy kontrybucje przrzuca nas do strony glownej fdb
2. kiedy sprawdza sie obsade "gubi" zawartosc pola "zrodlo"

3. przydalaby sie wersja xml kazdej "karty" filmu czy postaci. Chodzi o mozliwosc sciagniecia danych i pewna obrobke (chocby w celu znalezienia interesujacych danych pod katem edycji)

Tetsuo

A ja proponuje usprawnic przegladanie katalogu.
Dodac sortowanie wg. daty, gatunku, rodzaju itp.

the_foe

no i jeszcze jedno: przydaloby sie aby liste wpisywanych ludzi mozna bylo miec wieksza niz 49 pozycji.

BigGiantHead

Akurat weryfikatorzy byliby raczej za zmniejszeniem ilości pól. Możesz bez problemu podzielić dłuższą obsadę na kilka części. Jak kiedyś prosiliśmy o dodawanie partiami, to zastosowało się do tego może kilka osób. Ale na wolną weryfikację obsad psioczą wszyscy. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale pięć obsad po 10 osób łatwiej i szybciej da się sprawdzić niż jedną z 50 osobami. Sam nie wiem, na czym to polega, ale takie są fakty ;).

the_foe

> BigGiantHead o 2006-06-06 17:29:07 napisał:
>
> Akurat weryfikatorzy byliby raczej za zmniejszeniem ilości pól. Możesz bez
> problemu podzielić dłuższą obsadę na kilka części. Jak kiedyś
> prosiliśmy o dodawanie partiami, to zastosowało się do tego może kilka
> osób. Ale na wolną weryfikację obsad psioczą wszyscy. Wiem, że trudno w to
> uwierzyć, ale pięć obsad po 10 osób łatwiej i szybciej da się sprawdzić
> niż jedną z 50 osobami. Sam nie wiem, na czym to polega, ale takie są fakty
> ;).

pod warunkiem ze masz tak dobra pamiec aby przypadkie mnie pusic zdublowanych nazwisk lub pozycji. Ja dodaje osobno obsade i osobno reszte (ekipe). brakuje mi jednak pol na obsade (wchodzi tylko 49). Nie bawie sie jednak w dzielenie,m po rpsotu dodaje 49 i juz.

Marcin_84

Przydołoby się to wprowadzić:

1. na stronie dodać coś takiego jak "Witaj Twój_Login", bo jak jeden komputer użytkuje kilka osób i każda ma swój profil to nie wiadomo, który jest aktywny.

2. na forum dodać możliwość przyklejania tematów: na początek Duble, Spam, Błędy, Pomyłki, itd.

3. wprowadzić zapamiętywanie wystawianych ocen filmom, bo teraz to mogę piętnaście razy oceniać. Powinno być "oceniłeś ten film na…"

4. poprawić wyszukiwarkę. Jak film ma w nazwie "&" a wpisze się "and" to filmu nie znajdzie. Tak samo z "II" i "2"

5. wprowadzić przycisk "Raportuj błędy" przy przeglądaniu filmów.

Grzegorz_Derebecki

Dzięki za wszystkie propozycje. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś niech pisze. Z mojej strony mogę powiedzieć, że postaramy się niektóre propozycje wcielić w życie :)

Pozdrawiam.

simian_raticus

Nie róbcie z imdb drugiego filmwebu – a wręcz na odwrót – wprowadzajcie takie opcie, których nia ma na tamtym portalu

Anonimowy

Za późno. Fdb to JEST drugi filmweb…

Marcin_84

Jak się kogoś cytuje to można zrobić aby nie wyświetlało znaku ">" przed każdą linijką bo przecież juz jest pokazane, że to cytat

Proszę czekać…