FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Wydaje mi się? 20
Trikster

Czy u Was w kinach również przez tydzień nie grają nic innego niż "Świadectwo"? Masakra

majak01

> Lukasz N o 2008-10-14 17:05 napisał:
> Czy u Was w kinach również przez tydzień nie grają nic innego niż "Świadectwo"?
> Masakra

Sprawdziłem właśnie repertuar i…. jak to nazwałeś- masakra.

Anonimowy

U mnie jest do wyboru 20 filmów, ale zadnego Swiadectwa nie ma, a poza tym jutro otwiera sie kolejny multiplex ;-)

majak01

> wolfie o 2008-10-14 17:18 napisał:
> U mnie jest do wyboru 20 filmów, ale zadnego Swiadectwa nie ma, a poza tym jutro
> otwiera sie kolejny multiplex ;-)

A, na który dzień sprawdzałeś? Sprawdź repertuar od piątku.

Trikster

> wolfie o 2008-10-14 17:18 napisał:
> U mnie jest do wyboru 20 filmów, ale zadnego Swiadectwa nie ma, a poza tym jutro
> otwiera sie kolejny multiplex ;-)

wolfie, ja pytam od piątku, co grają, do czwartku repertuar jest ok, potem tylko "Świadectwo"

Anonimowy

Faktycznie macie racje, żle sprawdziłem.
Kurcze w jakim my do cholery kraju zyjemy ze nas sie zmusza do wyboru pomiedzy tylko jednym filmem???
Myslałem ze czasy sie zmieniły, ale chyba idzie ku moiemu zaskoczniu ku gorszemu.

majak01

Poczujcie się jak w Watykanie, albo jakimś tam kościelnym państwie. Ja tam wolę wybrać się do Imaxa, niż zasilać konta osób które żerują na ludzkich emocjach i uczuciach. Wiem, że postać papierza jest bardzo ważna, ale moim zdaniem te filmy robione są dla zysku.

nathalie

Co to w ogóle za akcja..?!
Pff.. a akurat mam wolny weekend i chciałam się na coś wybrać..
Czegoś takiego to jeszcze nie widziałam..

majak01

No to możesz się wybrać. Masz do wyboru : "Świadectwo", albo "Świadectwo". No i jeszcze "Świadectwo" :P

Trikster

ja podobnie, chcieliśmy się wybrać na "Kobiety" i nie możemy, bo grają tylko "Świadectwo".

Anonimowy

> majak01 o 2008-10-14 17:40 napisał:
>. Masz do wyboru : "Świadectwo", albo "Świadectwo". No i
> jeszcze "Świadectwo" :P

Ej w natłoku tych premier prawie bys zapomniał wspomniec o Świadectwie, przeciez tego nie mozna przegapic, kolejny film o papiezu, cóż za oryginalny i odkrywczy pomsył na film, przeciz tak dawno juz nie było nic o papiezu.

majak01

> wolfie o 2008-10-14 17:43 napisał:
> Ej w natłoku tych premier prawie bys zapomniał wspomniec o Świadectwie, przeciez
> tego nie mozna przegapic, kolejny film o papiezu, cóż za oryginalny i odkrywczy
> pomsył na film, przeciz tak dawno juz nie było nic o papiezu.
>

Widzisz wolfie, na ciebie zawsze można liczyć- gdzie ja miałem głowę, żeby o tym zapomnieć.

justangel

całe szczęście mieszkam w na tyle dużym miescie, że mam kin do wyboru kilka:) 3 multipleksy i 3 "studyjne" wiec wybór zawsze jest:)

nathalie

W Olsztynie kino Helios z 5 salami gra tylko "Świadectwo" ….
Może chociaż w studyjnej "Awangardzie" będzie normalny repertuar..

Ronaldinho

O jej, o jej, o jej.

Mogę się założyć, że ci co tutaj piszą o "Świadectwie" jako jedynym filmie od piątku mają na myśli Helios/Kinoplex. Jedni zakładają głupi temat, inni go kontynuują. W dzisiejszych czasach nie ma takiej możliwości, aby w multipleksach grali tylko jeden film, po to one powstały, aby tak się nie działo. W Heliosie po prostu normalnie nie mają jeszcze ustalonego repertuaru od tego piątku, na tą chwilę ustawili godziny wyświetlania "Świadectwa", pełny repertuar będzie jutro, maks pojutrze. Tego typu informacje należy weryfikować choćby na dwóch źródłach, a nie od razu rzucać się na film i robić wokół niego złą otoczkę. Przecież zawsze można do kina zadzwonić albo się przejść i zweryfikować swoje zaskoczenie. Z nowości 17 października wchodzi także "Eagle Eye" jako druga nowość w Heliosie, co można bardzo łatwo na ich stronie zobaczyć, jeśli się tylko chce. Chętnie obejrzę obydwie premiery :)

Anonimowy

Rzczywiscie Ronaldinho ma racje, sprawdziłem dokładniej i jest tak jak on pisze, kurcze troche wiec sie zapedzilismy z tym tematem, a ja to juz w ogóle sie zapedziłem bo własnie konczyłem robić transparenty na znak protestu i koktajle mołotowa tez na znak protestu ;-), no coż demonstracji nie bedzie ;-(, jakby co to pozostaje mi tylko powtórka filmu Battle in Seattle

Trikster

przecież ja nie chciałem puszczać w obieg jakiejś fałszywej informacji… Po prostu chciałem się wybrać w sobotę do Cinema City i w repertuarze nie ma nic innego. Po drugie ja nie mam nic do "Świadectwa", co nie znaczy, że bardzo chcę go obejrzeć!

Trikster

właśnie podali repertuar, ale się wystraszyłem … sorry za temat :)

Anonimowy

> Lukasz N o 2008-10-14 19:54 napisał:
> właśnie podali repertuar, ale się wystraszyłem … sorry za temat :)
Nie no spoko nic sie nie stało nie musisz sie przejmowac.

To jak tam chłopaki kiedy palimy na stosie Łukasza N, czy moze na pal go nabijemy???

Ronaldinho

> wolfie o 2008-10-14 20:01 napisał:
>
> To jak tam chłopaki kiedy palimy na stosie Łukasza N, czy moze na pal go nabijemy???

Za szybko zginie, proponuje zacząć od zrywania paznokci, pogotować w oleju, darcie pasów, powolne łamanie kołem, a jak nie okaże skruchy to się jeszcze coś wymyśli :)

tolo1

Na szczęście są mutlikina w których jest dość urozmaicony repertuar…

Proszę czekać…