KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Test głośników i odległość 6
glop

Witam jak włączyć test głośników nie mam podświetlonej tej funkcji? i mam problem z ustawianiem odległości głośników jedyne co mogę ustawić to tył lewy i prawy subwoofer i centralny przeskakuje mi przód! czy coś robię nie tak?

wajs

Wysuń tackę z płytą…………………………..

glop

Super test głośników działa nigdy bym się nie domyślił że trzeba tacke wysunąć, teraz tylko ustawianie odległości głośników tak jak pisałem mogę ustawiać dwa tylne subwoofer i centralny, dwa przednie nie podświatlają się czy tak jest standardowo czy trzeba jakieś triki stosowac tak jak z testem głośników?

wajs

Nie jestem pewny, ale to chyba standard, że lewy i prawy jest nie do ruszenia.

AMIGAnTOMEK

Właśnie miałem o to pytać. Co to za odległość?? Moja od głośnika czy jak?

bofrostmann

Wydaje mnie sie, że twoja od głośnika. Odległośc podaje sie w centymetrach [sub jest chyba do 190 cm jesli dobrze pamietam – ale moge sie mylic, dawno nie bawilem sie tym a i nie ustawialem odleglosci]

Pozdrawiam

AMIGAnTOMEK

Ale to w takim razie bez sensu bo centralny jest na max 170 cm to co ja w pudelku od zapalek mam siedziec?? Moj pokoj ma 5 metrow dlugosci i w zasadzie w tyakiej odleglosci od tv siedze no moze 4,5. Reszte mozna na wiecej ustawic ale central do 170 tylko

Proszę czekać…