KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Co jest nowego w nowej Wiwie 138 ?!? Zastanawiałem się na dniach nad zakupem 2
tonik

Wiwy 238B, ale wymiarami dużo bardziej odpowiadała by mi 138. Do tej pory była gorsza ale teraz przy nowym modelu… Kto ma nową "małą" Wiwe? Dajcie więcej szczegółowych informacji czy warto. Czekam z niecierpliwoscią na jakieś wiadomości!

Piterson

o nowym modelu 128 ukazaly sie na forum, to ma byc nastepca KORRA-podobno juz jest na magazynie. Ktos pisal o tym, ze uzyskal informacje z Proabitu, iz Wiwa 138b ma czytac wszystko, czyzby nowy soft ? Ale aby czytala wszystko tzn. QPEL i GMC musiala by miec nowszy procek ESS-moze jest juz pakowany, niestety nie mam pojecia.
Powiem tak kupilem 138b jakies 3 dni temu i naprawde fajne cacko. Mam tez w domu Emperora 2 czyli maszyny na tym samym procku i jednak Wiwa jest bardziej funkcjonalna co do softu i jakosci oraz estetyki wykonania. Trwalosc zobaczymy pozyjemy :) Niestety na minus zasluguje brak wygaszacza i automatycznego wylaczenia po zakonczeniu odtwarzania-zdarza sie przysnac podczas nocnej sesji :) w Mancie jest to rozwiazane i to jest duzy plus.

press

Ktoś rzucił hasło, że nowa 128 miałaby mieć wyjście 5.1 analog, czyli to czego brakowało 138b. Na razie tylko przecieki, żadnego oficjalnego potwierdzenia. Tymczasem cena Wiwy 138b zrobiła się przez to superatrakcyjna i przyznam, że sam nie wiem, czy się nie skusić.

Proszę czekać…