KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Pomocy w wyborze sprzętu 3
tad

Proszę podpowiedzcie co wybrać – Korr, Wiwa, czy Bellwood?
Zalety, wady?
Co je różni jakie macie doświadczenia?
Z góry dziękuję – TAD

press

W tej chwili najtańsza jest Wiwa 138b (149,- w Carrefourze). Ma dwie wady: brak wyjścia analogowego 5.1 (nie każdy potrzebuje, a w razie czego można kupić większy model 238b) i kłopoty ze skalowaniem 16:9 przy divx na panoramicznych tv.

Korr (179,- w Geancie) nie ma obu przypadłości, tej drugiej – ponieważ jest na innym chipsecie. Jednak słychać na forach – nie wiem czy uzasadnione – zastrzeżenia dot. zakłóceń obrazu, czasem głośnego napędu. Z kolei w przeciwieństwie do Wiwy czyta Qpel, który rzadko, bo rzadko, ale zdarza się w niektórych filmach.

Bell jest najdroższy i właściwie nie wiadomo dlaczego, skoro nic rewolucyjnego nie oferuje. Ponoć lada moment ma wejść na rynek nowa mała Wiwa, ale na razie otoczona jest mgiełką tajemnicy :-) …

Gdybym miał dzisiaj kupować, to… poczekałbym na to, co przyniesie nowa Wiwa. Gdybym nie mógł czekać, to kupiłbym Wiwę 138b, bo w tej cenie nie ma na rynku nic lepszego, a wspomniane wady mnie akurat nie przeszkadzają.

denis

napisałęm odrębny post przeczytaj! dlaczego Bellwood? spokojnie możesz zamawiać jest bardzo dobry, najlepszy z tego co jest w tej chwili na rynku, a z nowym softem to juz extra!!!

bahama

Sam sobie odpowiedz na pytanie: Ja mam Bellwooda 301 od 1,5 roku – 6 razy upgradowany i no problem….

Proszę czekać…