KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA HD128 z nowym biosem 206 to HD czy ściema? 2
zdzislaw5

Witam
WIWA HD128 z nowym biosem 206

Powiedzcie jak to jest, te literki HD w nazwie to ściema? mam filmy typu HR.HDTV.AC3.5.1.XviD-CTU 960×528. Chcę puścić jako HD na tv.

Wiwa HD128 wogóle nie odtwarza mi tego formatu.
W ustawieniach video jest, 720 – ale nie działa. Tylko wpis jest.
Czyli to HD to lipa i będe musiał się szybko pozbyc tego czegoś, czy cos żle robię? Zreszta za te pieniądze :)

Neo10

nazwa hd napewno nieoznacza ze odtwarzacz obsluguje hd poniewaz wszystkie poprzednie wiwy byly hd..costam a poprzednie napewno nieobslugiwaly hd

wiwa 128 teoretycznie tez zdajsie nieobsluguje prawdziwego hd ale ma tylko skaler z 1280×720 ale niewiem dokladnie jakto dziala bo niespotkalem sie jeszcze z zadnym materialem w hd

Zawodowiec

Tak jak wspomniał Zdzisław5 HD w nazwie to po prostu przypadkowa zbieżność, a poza tym mała poprawka: Wiwa nie posiada skalera z HDTV, tylko do HDTV. Jeżeli ktoś posiada TV w tym standarcie, to Wiwa HD128 może przeskalowywac obraz do docelowej rozdzielczości i takowy podawać na wejście TV. Jakościowo wypada to lepiej, niż analogiczna operacja wykonana po stronie TV. Ot tyle.
Naszą wadą narodową jest chroniczna niechęć do czytania instrukcji, a tam wszystko pisze! Gdyby jednak ktoś jej nie posiadał (np. zjadł podczas emocjonujących scen, lub podarł w przypływie furii podczas oglądania nagranego ostatnio meczu piłki nożnej, np. Polska-Ekwador) – proszę przeczesać to forum. Kilka razy o tym pisano, a raz sam osobiście coś dodałem.

Pozdrawiam

Proszę czekać…