FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

szukam filmu > plizzzz help!! 1
zygacz

Witam wszystich,
Szukam filmu, który jak mi sie wydaje jest juz filmem dość starym, ale może byc ciekawy. Niestety, wszystko wskazuje na to, ze scenariusz mi sie przyśnił, a mój mózg zaprojektował plakat:P
Czytałem opis filmu, którego fabuła przypominla nieco 'Efekt motyla' bądź 'Vanilla Sky'.
Film opowiadał o mężczyźnie, którego rodzinka (żona i syn) ginie w drodze powrotnej z meczu syna w wypadku samochodowym, a on sam popada w depresję- po kilku dniach (tygodniach, miesiącach) znajduje kamerę z nagraniem z dnia meczu= wypadku i odtwarzając film, zmienia bieg czasu (skąd my to znamy ;P ). tyle pamietam z opisu filmu…
Jesli chodzi o plakat, to pamietam że było to jakby ujęcie (klatka) z momentu uderzenia dwóch samochodów na skrzyzowaniu (widać, ze są rozpędzone) z tym że kierowca jednego z nich wysiada zza kierownicy z kamerą handycam w ręku i bardzo zdziwioną miną. Sam tytuł (zdaje mi się) brzmiał jak jedno z poleceń na kamerze (forward, play, backward lub pause) i był ujety pomiędzy znaczki 'pause' i 'play'
wyglądało to mniej więcej tak:

ll TYTUŁ >

jesli ktos spotkał sie z tym filmem (albo przyśniło musię tosmo ;P )
to prosze o pomoc ;)

zygacz

Przypomniał mi się istotny (chyba) fakt dnośnie tego filmu:
Opis czytałem na onecie lub interii w okresie, gdy na ekranach kin
lecieli 'Wanted: ścigani' – obawiam się jednak, że może to być DVD :(
może to w czymś pomoże??

Proszę czekać…