KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood DVD/DIVX Kilka słów dlaczego SUPER! 2
denis

Wybierałem sprzęt dość długo… dobry sprzęt, aby jego funkcjonalność oraz wygląd zewnętrzny był w największym stopniu wiarygodny. I kupiłem Bellwood 301A silver i jestem zachwycony z jego możliwości jak i z pięknego wyglądu, przepiękny bardzo wyraźny ekran ! Bardzo porządna i co za tym idzie stabilna i Przepiękna obudowa! Nie to co u Prince wszystko jest niestabilne… ale dobrze ostawmy tamten sprzęt miałem, był też dobry lecz tylko dobry, Bellwood jest zdecydowanie najlepszym produktem jaki jest w tej chwili na rynku oczywiście moim skromnym zdaniem, ale weźmy na przykład pilot perfekcyjnie wykonany już nie potrzeba celować, aby cos włączyć, załączyć itp..łączność między pilotem a odtwarzaczem jest rewelacyjna! Przejdę teraz do samego wyglądu menu Bardzo Przejrzyste szybka obsługa w filmach DVD, a także divx choć oczywiście polecam tylko DVD! I teraz co najważniejsze, co daje że stawiam go na najwyższej półce JAKOŚC OBRAZU JEST IDEALNA PERFEKCYJNA !!! w porównaniu z Prince obraz 1-10 to 7, Bellwood 1-10 to 10 SUPER !!!napisy są bardzo wyraźne, funkcja zoom jest super! Bym pisał i pisał … jeżeli chodzi o QPEL całkowicie jest niepotrzebny bardzo mało jest tego w tym systemie i to sporadycznie, a to co jest to same badziewia, a jeśli chodzi o filmy Japan w tym, to w bardzo prosty sposób można je zmienić w porządny divx …ale o tym wiecie. Testuje sprzęt od jakiegoś czasu i tylko jeden… włącznik zbyt duży, ale co za tym idzie wygodny, ale za duży … całość oceniam bardzo wysoko, a do tego ta genialna jakość obrazu!!! Konkludując polecam ten produkt bo jest świetny i prezentuje sie znakomicie. POLECAM!!!

Starski

Denis jak piszesz coś co ma być recenzją to NIE PĘDŹ tak! Przecinki i krótsze zdania nie zaszkodzą :P

rostek2

A ile ProAbit Ci zaplacil za ten opis?

pzdr

Rostek

Proszę czekać…