FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

nowa funkcja - lista filmow do obejrzenia 25
regoat

Witam,

Tak se śmigam po stronie i natrafiam na różne filmy które chciałbym gdzieś dodać żeby pamięteć o nich że chciałbym obejrzec. Wiem że mozna dodac taki film do ulubionych,ale to nie sa moje ulubione filmy tylko "do obejrzenia"

czy to nie jest dobry pomysl na dodatkowa funkcje w profilu?

Beznickowy

Ten pomysł już dawno był rzucony. Podobno ma to być, kiedy – nie wiadomo.

Przy okazji tego tematu chciałbym przypomnieć swoją dawną propozycję. Życzyłbym sobie, by dodać do mapy strony listę z dystrybutorami. To chyba nie jest pracochłonne.

piwo_war

> regoat o 2009-04-25 01:42 napisał:
> Witam,
>
> Tak se śmigam po stronie i natrafiam na różne filmy które chciałbym gdzieś dodać
> żeby pamięteć o nich że chciałbym obejrzec. Wiem że mozna dodac taki film do
> ulubionych,ale to nie sa moje ulubione filmy tylko "do obejrzenia"
>
> czy to nie jest dobry pomysl na dodatkowa funkcje w profilu?

Taka lista byłaby bardzo przydatna, bo też tak mam, że chciałbym obejrzeć jakiś film, a później kompletnie o nim zapominam.

Byłaby przydatna, ale nie konieczna :)

Hsi_Nao

Ja właściwie z braku tej funkcji więcej czasu spędzam na konkurencyjnym portalu [żeby nie było nazwy nie napisze :-P], gdzie taka funkcja został już wprowadzona, niż na fdb… niestety.

mysza_007

ja już o tym ze 2 lata temu gdzieś tu pisałem;p……
dla ludzi niezarejestrowanych na innych portalach filmowych dobrym rozwiązaniem jest zrobienie sobie folderu w zakładkach o nazwie "do obejrzenia" lub innej jak kto woli;p i tam wrzucanie linków do filmów….zrobiłem tak sobie w ff ale na bank we wszystkich przeglądarkach tak się da…..

Czudi

Taka funkcja byłaby cool i mówiono tutaj o niej dużo wcześniej niż na konkurencyjnym (do konkurencyjności to jeszcze fdb dużo brakuje;) portalu. Żeby nie promować nie napiszę, że chodzi tu o FILMWEB.
Mi znacznie bardziej brakuje Anity i funkcji jaką tutaj pełniła: od blisko roku brak możliwości wprowadzania zmian w faq, usuwanie dubli przez Grześka nie wiem jak wychodzi (zrezygnowałem po 2 mailach), biografie czekają na reaktywację (wierzę, że wrócą z dodatkowymi zmianami w profilu osoby), inne tego typu drobne sprawy też wiszą. To powoduje, że promowane ostatnio w konkursach dodawanie treści może zniechęcać osoby z jakąś inwencją i nowym pomysłami, bo naprawdę ciężko o odzew w tych prozaicznych sprawach.
Wiem, że Grześki nie są od tych kwestii, ale po przejściu Anity w stan spoczynku nie zapełniono tej luki i dla mnie jako przede wszystkim dodającego – informacji, niestety, zazwyczaj muszę szukać gdzie indziej – jest to dość duży minus.
Do tego blog jest dużo wygodniejszy do zgłaszania dubli, błędów, zmian w faq od maili. Zwłaszcza, że często chodzi o drobiazg.

Hsi_Nao

@ Czudi: zgadzam się w całej rozciągłości :-)

@ mysza_007: Mam taki folder w zakładkach stworzony co do filmów, które chcę uzupełnić na fdb, i już ich tyle tam, że się ledwo łapię. Jak stworzę kolejnego takiego giganta informacji, to boję się, że mi przeglądarka siądzie ;-)

mysza_007

> Hsi Nao o 2009-04-25 22:49 napisał:

>
> @ mysza_007: Mam taki folder w zakładkach stworzony co do filmów, które chcę
> uzupełnić na fdb, i już ich tyle tam, że się ledwo łapię. Jak stworzę kolejnego
> takiego giganta informacji, to boję się, że mi przeglądarka siądzie ;-)

coś w tym jest;p….tyle mam już linków w tym folderze , że też się pogubiłem a filmów do obejrzenia przybywa zdecydowanie więcej niż jestem w stanie ogarnąć

Grzegorz_Derebecki

Spokojnie profilem użytkownika zajmę się niedługo :) Nie tak dawno wprowadziliśmy całkiem nowy system wiadomości, potem biuletyn a teraz szykujemy się do kolejnych efdebów i tak już dość spóźnionych. Tak czy inaczej profil użytkownika czeka gruntowny remont ale to potrwa i jeszcze musicie uzbroić się w cierpliwość.

Anity faktycznie brak jednak praca nie pozwala jej na udzielanie się takie jak kiedyś :(

Duble też czekają na usunięcie mam wszystkie na mailu i niebawem je usunę :)

Hsi_Nao

o. tak a propos biuletynu – cały czas dostaję duplikaty :P

mniej więcej z godzinną różnicą wysłania do mnie przychodzą.

regoat

2 lata temu :) i co dalej nie ma? kurde wolno sie ta strona posuwa, funkcja by sie wielce przydala bo polubilem ta stronke za ej lekkosc. konkurencyjna strona FW wiadomo jest przepastna bazafilmow ale siedzialem naniech non top pare lat temu i jzu mi ise znudizla choc oczywiscie dalej tam zagladam.

Wiec do kogo trzeba petycje napisac o nowa funkcje? :)

Grzegorz_Derebecki

> Hsi Nao o 2009-04-25 23:58 napisał:
> o. tak a propos biuletynu – cały czas dostaję duplikaty :P
>
> mniej więcej z godzinną różnicą wysłania do mnie przychodzą.

W stopce biuletynu napisane jest zawsze dokładnie do kogo jest on adresowany – może masz wiecej niż jedno konto na fdb.pl?

Proszę o podesłanie tych biuletynów na grzegorz.derebecki@fdb.pl

Grzegorz_Derebecki

> regoat o 2009-04-26 03:20 napisał:
> 2 lata temu :) i co dalej nie ma? kurde wolno sie ta strona posuwa, funkcja by
> sie wielce przydala bo polubilem ta stronke za ej lekkosc. konkurencyjna strona
> FW wiadomo jest przepastna bazafilmow ale siedzialem naniech non top pare lat
> temu i jzu mi ise znudizla choc oczywiscie dalej tam zagladam.
>
>
> Wiec do kogo trzeba petycje napisac o nowa funkcje? :)

Dwa lata temu strona wyglądała tak:

http://web.archive.org/web/20070428235534/http://fdb.pl/

a profil użytkownika tak:

http://web.archive.org/web/20070401044544/fdb.pl/u1

strony z filmem wygladały tak:

http://web.archive.org/web/20070425073203/fdb.pl/f69338,Niepokój,(2007).html

Wiec wybacz regoat ale w dwa lata chyba sporo się zmieniło :P

lepiej powiedz mi regoat co ty dla serwisu zrobiles przez dwa lata:P bo zdobycie 44 punktów to raczej duży wyczyn nie jest :P

mysza_007

no trzeba uczciwie przyznać , że zmieniło się sporo , patrząc na te linki to w sumie wszystko;p..

piwo_war

No no. Jestem tutaj od prawie roku i nie wiedziałem, że strona się aż tak zmieniała.
Całe szczęście, że nie ma już w profilu użytkownika statystyk dodawanych treści, bo aż boję się pomyśleć jak by się moje przedstawiały :)

Co prawda kilka użytecznych funkcji by się jeszcze przydało, ale skoro strona nie odpycha a wręcz przeciwnie, to nie jest źle.

P.S. Ciekawe kiedy będzie można zobaczyć gdzieś na innych stronach, albo gdziekolwiek coś w stylu: "polecane przez fdb.pl"; "sponsorowane przez fdb.pl"; "patron medialny fdb.pl" :))

regoat

> Grzegorz Derebecki o 2009-04-26 08:03 napisał:
> Dwa lata temu strona wyglądała tak:
> lepiej powiedz mi regoat co ty dla serwisu zrobiles przez dwa lata:P bo
> zdobycie 44 punktów to raczej duży wyczyn nie jest :P

o, oczywiscie ze nie duzo. bo dopiero od jakiegos czasu czesciej tu zagladam i dodaje to i owo, wczesniej fukcjonalnosc i zawartosc strony bylamarna i wolalem filmweb. pozniej nie zagladalem na zadna filmowa stronke no i jak juz wspominalem od jakiegos czasu tutaj.

Chcialem tu ostatnio powrzuca foty z filmu ale nie ma takiej mozliwosci

marog6

gdyby dodac tutaj pare rzeczy, właśnie jak np. ta lista filmow do obejrzenia strona byłabym bezkonkurencyjna. Jak na razie dla mnie bije wszystkie inne dzieki ładnemu layoutowi.

syderyt

Jest już 2012, tak sobie szukam tej opcji – nie widzę czy nadal nie ma?

Beznickowy

> syderyt o 2012-09-16 17:33 napisał:
> Jest już 2012, tak sobie szukam tej opcji – nie widzę czy nadal nie ma?

http://syderyt.fdb.pl/anticipations

syderyt

No tak, kto by pomyślał… ;) Dzięki

Quagmire

Uff a już się bałem, że weszła jakaś nowa funkcja :)

Beznickowy

> Quagmire o 2012-09-17 09:15 napisał:
> Uff a już się bałem, że weszła jakaś nowa funkcja :)

Weszła w sumie, ale z tym niezwiązana. Można dodawać zdjęcia i ponadto oznaczać osoby, które na tych zdjęciach się pojawiają :)

Quagmire

To bardzo fajna funkcja, szkoda, że weszła tak po cichu.

PS. A nie to od dzisiaj dopiero, więc zwracam honor :)

Redox

Wprawdzie od wczoraj wieczora, ale FAQ dopiero opublikowano dzisiaj nad ranem :)

modelka

niewiem dlaczego ale nie chca mi sie ladowac zdjecia, laduja sie bardzo dlugo a potem nie ma zadnego zaladowanego. Poza tym latwiej ladowac pojedynczo, choc tez trwa to bardzo dlugo, niz ladowac kilka zdjec naraz.

modelka

a czemu przy okazji zmniejszyliscie ilosc dodawania portretow do aktorow za jednym razem do 1 .

Proszę czekać…