KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa 128 +komp=głośniki 5.1 9
loper

Mam taki oto problem: chciałbym moją wiwę 128 podłączyć przez wyjścia analogowe do zestawu głośników 5.1 creative równolegle z kompem(kartą dźwiękową) i tu zaczyna się problem ponieważ poprzez zwykły rozdzielacz mini jack coś się wzbudza i buczy, gwizda.Czy ktoś ma pomysł na jakiś przełącznik czy coś w tym rodzaju?

Neo10

moze kupiles jakas tandetna plastikowa rozdwojke ;] ktore sie do niczego nienadaja ;] kup na kablu porzadny rozdzielacz to bedzie dzialac jak powinno ;] przelacznik tez niby mozna pewnie sa jakies na allegro ale niewidze przeszkod na normalny rozdzielacz na kablu, mam takie i nic nie buczy ;]

loper

obawiam sie niestety że nadal sie wzbudza mimo rozdzielacza na kablu :((((

loper

dzięki za pomoc ale ja chcę podpiąć zestaw 5.1 – mam 3 wtyczki mini jack (lub 6 RCA "chinch")

loper

Widzę że nikt nie chce mi pomóc !!!

loper

szkoda że nie ma doradcy…….

jfdarkman

Tez bym sie chetnie dowiedzial jak podlaczyc zestaw 5.1 do takiego rozdzielacza

Moze ktos szepnie cos ciekawego?

Pozdro

kubanczyk

jakosc twojej karty dziwekowej oraz innych komponentow najprawdopodobniej powoduje te bzyczenie. Tu sie klaniaja takie rzeczy powszechnie uwazane za bzdurny wydatek jak zlote koncowki, zlote gnizdka, karta dzwiekowa nie zintegrowana an plycie glownej itd

edek

Idzie to podłączyć ja mam głośniki t6060 5.1 creative i podłączyłem pod wiwe bez problemowo trzeba mieć tylko dzeka na dwa wyjścia i czincze na 2 i to wszystko działa jak cacuszko
jeżeli ktoś chce się dowiedzieć jak to podłączyć dokładnie to podaje mój numer gg 6915253 pseudo edek :) czekam na pytania a napewno wam pomoge.Pomoc może być uzyskana jeżeli ktos chce tylko i wyłącznie podłączyc ją do dvd

Proszę czekać…