KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

w kwestii napisów... 1
Faithless

od parunastu dni intensywnie działam w temacie wyboru odtwarzacza DVD. Zainteresowany jestem coraz bardziej Bellwood’em. Według Waszych opinii to całkiem niezła "maszynka" ;). Pytanko do użytkowników: czy napisy w pliku z filmem musza mieć taką samą nazwę jak film ?

bahama

Coś ty ! Do Bellwooda załadujesz obojętnie jaką nazwę txt !!! Po prostu wybierasz plik wczytujesz do pamięci DVD a potem wybierasz film… Oczywiście dobrze jak jest taka sama nazwa na płytkach gdzie jest więcej filmów , bo wtedy Bell automatycznie zaczyna odtwarzać kolejne z dobrymi napisami ! A teraz deserek dla kolegi… Kiedyś nagrałem złe napisy do wojny światów . Więc włożyłem płytkę z dobrymi napisami , załadowałem do Bella , potem włożyłem właściwą część filmu i… Bellek pięknie odtworzył film z załadoiwanymi napisami z innej płyty !!! To rzecz oczywista dla użytkowników tego DVD ale niespotykana u konkurencji ! Polecam !

Proszę czekać…