KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy ktos pomoze!! 4
dawidd

Witam
Mam problem z korrem, popełniłem ten sam bład co wiekszosc osob, mianowicie przy ugradzie softu wyłączyłem go bo wydawało mi sie ze juz jest koniec, właczam go a tu kicha nic nie daje znakow zycia, czy ktos wie moze co potrzeba w nim zrobic w takiej sytuacji? to ze trzeba oddac do serwisu to wiem ale co oni musza zrobic, czy wymienic pamiec czy cos innego.Poprostu nie chce przepłacac,dlatego zdaje sie na wasza wiedze
Prosze o pomoc
Pozdrawiam

press

Sądząc z cennika usług pogwarancyjnych na stronie producenta musisz się liczyć z wydatkiem 50 zł za samą naprawę (wymiana pamięci) plus przesyłka.

Zybi_S

Witam

Bardzo mało prawdopodobne aby doszło do uszkodzenia pamięci.
Pamięć flash została nie do końca poprawnie zapisana.

W praktyce wystarcza podłączenie prostego i taniego interface (konwertera poziomów napięć). Niestety ten patent wymaga rozkręcenia DVD (gdy plomby będą uszkodzone – tracisz gwarancję).

Sposób jest prosty i łatwy i wielokrotnie sprawdzony na różnych modelach DVD.

Nie wiem ile za takie coś kasuje i jaką usterkę wpisuje serwis.


Niestety brak wyraźnego napisu że trzeba czekać nie jest dobrym pomysłem !!!

A wystarczy mały dopisek w sekcji Language 2 01 w lini 404 ( dane z wersji 3_22_s_a8_59) np >>> CZEKAJ <<<.
czyli linia by wyglądała np tak Aktualizacja >>> CZEKAJ <<<

Taka mała i prosta do zrobienia poprawka
-———————————————————————

Pozdrawiam

dawidd

WItam
Dzieki za odpowiedzi
Mam prośbe do Zybi_S Czy mogłbys mi przesłac na maila jak to sie robi?, bo mam dostęp do wewnetrznej strony dvd bez uszkodzenia plomby, moze bym sprobował.
dejvidvs@wp.pl
Z gory dzieki

Longi

A czytać potrafisz;) jesli tak to wystarczy żebyś przeczytał ten wątek http://imdb.pl/forum/pokazTemat.php?tematId=f133

Proszę czekać…