KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Co mnie wkurza w Korrku 1
bullet1st

1) bialy pilot – a moglby byc chociaz szary :/, bo bialy wyglada troche kiepsko
2) czemu przy sluchaniu mp3-jek przycisk NEXT lub PREVIOUS nie dziala? Nie ma mozliwosci przeskakiwania utworow? Trzeba wklepywac numerki? Jak wciskam te przyciski to co najwyzej dziala to jak PageUp PageDown w menu. Wajs Prosze zmien to :).
Kupilem korrka tez dlatego, zeby mamuska mogla sobie sluchac mp3 i nie chce jej zbytnio komplikowac odtwarzania, ona sama zna z reszta tylko przyciski open/close play next i prev, wiec fajnie by bylo gdyby dalo sie odsluchiwac i przelaczac mp3 bez wlaczania tv.
3) wyswietlacz troche wg mnie pomieszany na panelu. Na tv wyswietla mi np pozycja 003 a lcd pokazuje 030:00:00 (03g:mm:ss), czyli teoretycznie pozycja pliku moze byc 999 a na lcd wyswietli 99? Troche to dziwne jak dla mnie.
To na razie tyle co do moich uwag

lindalf

Racja. 1. Odsłuchiwanie MP3 to koszmar. Wciśnięcie NEXT powinno zmieniać na następny utwór. A przewijanie? Masakra zaczyna odtwarzać w przyśpieszeniu, a żeby wnowić normalne odtwarzanie to trzeba wiele razy wciskać przewijanie bo play odtwarza aktualnie podświetlony plik :(
2. Przeglądanie zdjęć. Nie można wyłączyć automatycznego SLIDESHOW?
3. Wysokość napisów. W oryginalnym biosie jest masakryczny. Pozycja niżej jest za nisko. Pozycja wyżej jest prawie na środku ekranu. Nie może być płynne zmienianie wysokości, albo chociaż pozycja wyżej na poziomie wysokości napisów DVD? Wajs bardzo poprawił napisy w swoich wersjach biosa (chwała Mu za to), ale pozycja wyżej się nie zmieniła.
4. W oryginalnym biosie w przegląderce plików, prawe okno miało służyć do wyświetlania podglądu (filmów, zdjęć). Natomiast działa tylko przy zdjęciach. A do tego nie widać pełnych nazw plików. Jak mam ponazywane MP3: . – to widze tylko numer i kawałek wykonawcy. No ale Wajs już to poprawił. Widać całe nazwy plików i wywalił to koszmarne okienko (chwała Mu za to)^2.
5. Wkurzający licznik przy DivX, trzeba go ręcznie wyłączać.

Chciałbym, aby bios do KORR’a wyglądał podobnie jak ostatni bios do Bellwood’a 301A (płynna regulacja wysokości napisów, dekodowanie DTS, czytanie Tag’ów w MP3) – może za jakiś czas.
Wajs dużo poprawił i oglądanie mimo paru wad stało się przyjemniejsze.

Pozdrowionka

Proszę czekać…