KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z softem wersja A156 9
jareckii

Witam . Nie mam problemu z tacka bo mogę ją wysunąć recznie, ale po włożeniu płytki nic sie nie dzieje laser nie reaguje pilot nie działa ani tez na odtwarzaczu nić nie można zrobic. To wszysko po wgraniu softu po 2 dniach się stało. Pozdrawiam. I dziękuje za pomoc.

JON

Jeśli chodzi o tacke to poszukaj tematu było to wielokrotnie maglowane .Jeśli nic nieznajdziesz to napisze ci jak to zrobić ale tak na przyszłość przyzwyczaj się do tego to prawie w każdym belwoodzie występuje prędzej czy pożniej.

Pozdroo.

jareckii

Witam . Nie mam problemu z tacka bo mogę ją wysunąć recznie, ale po włożeniu płytki nic sie nie dzieje laser nie reaguje pilot nie działa ani tez na odtwarzaczu nić nie można zrobic . To wszysko po wgraniu softu po 2 dniach się stało.
Pozdrawiam. I dziękuje za pomoc.

JON

Niestety ten problem da się rozwiązać jedynie przez serwis. Ale czy oby napewno sprawdziłeś wszystkie napięcia na zasilaczu czy są mowi się że nieszczęścia chodzą parami może to inny problem. Ja w swoim belu wymieniałem soft kilka razy jakoś problemu nie mam ale to zależy jednak od konkretny parti ktore wyszły jedne są lepsze a drugie gorsze.

Pozdrawiam

jareckii

Witam. Napięcie jest, bo pali sie dioda na bellku, wysyłam do serwisu. Chyba? Pozdrawiam.
Dziękuje JON :)

Andronus01

Jesli stało ci się tak po aktualizacji softu to proponuję wgrać go jeszcze raz.
Sam miałem taki przypadek, że 3 dni po aktualizacji Bell zgłipiał, choć zaraz po aktualizacji było OK.
Wgrałem soft ponownie i było OK.

jareckii

Witam. Soft był już wgrywanu drugi raz, ale teraz nie chce nawet sam pobrać tacki z płytką i nic sie nie wyświela na ekranie, nie kręci sie nawet płyta.

Andronus01

> jareckii o 2006-06-26 13:01:56 napisał:
>
> Witam. Soft był już wgrywanu drugi raz, ale teraz nie chce nawet sam pobrać
> tacki z płytką i nic sie nie wyświela na ekranie, nie kręci sie nawet
> płyta.

Skoro tak to tylko serwis

Lasica

Identycznie stało mi się wczoraj, nie aktualizowałem belka długo bo działał normalnie. Wczoraj zaczeło się niemiłe cięcie dźwięku DD 5.1 z DVD to postanwiłem wgrac nowszy soft. Wszystko zrobiłem wg instrukcji, pojawił się napis DONE, wysuneła tacka z płytą i odtwarzacz przestał reagować na jakiekolwiek komendy czy to z pilota czy z klawiszy.

Po włączeniu świeci się tylko zioelna dioda, nie ma nic na wyśwuetlaczu a odtwarzacz wygląd na martwy :/

jareckii jakbyś mógł powiedzieć jak Twój problem rozwiązał serwis, to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

jareckii

Witam Serwis naprawił trwało to prawie 1 miesiąc i kosztowało mnie 90zł( wtym 40 transport OPEK)

Proszę czekać…