KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

[Banalne pytanie] Bellwood a *.mkv 4
jfdarkman

Witam.

Na poczatku przepraszam za moją niewiedze w tej kwesti

Nie sledze na bierząco wątkow co do odtwarzaczy kina domowego i innych rzeczy z tym zwiazanym, dlatego tez chcialbym sie dowiedziec czy odtwarzacz Bellwood potrafi odczytywac filmy w formacie *.mkv? (matroska)

Domyslam sie ze odpowiedz bedzie negatywna.

Czy w ogole istnieja inne odtwarzacze obslugujace ten format?

Pozdrawiam i dziekuje

rostek2

Czy chodzi Ci o format matroska czy o rozszerzenie plikow *.mkv?

Plikow mkv Bellwood nie odtwarza.

pzdr

Rostek

jfdarkman

Dziekuje za odpowiedz

A jezeli format pliku mkv jest zakodowany np. divxem 5.02 to tez nici z odtworzenia tego pliku?

Dziekuje i pozdrawiam

rostek2

Mowiac krotko pytasz czy jesli film jest w formacie divx a ma rozszerzenie mkv to bellwood go odczyta?

Dobre pytanie.

Tak jeszcze nie testowalem. Wydaje mi sie, ze w pierwszej kolejnosci bellwood zwroci uwage na rozszerzenie i pliku z rozszerzeniem mkv wogole nie pokaze n aliscie plikow, ale nie mam pewnosci.

pzdr

Rostek

jfdarkman

Hehe no wlasnie sam jestem ciekaw, do tej pory jakos nikt nie moze odpowiedziec na to pytanie rowniez na innych forach dyskusyjnych…dlatego to jest takie frapujące.

Ale skoro jest napisane ze odtwarzacz odtwarza filmy w formacie divx to czemu nie mialoby dzialac ;)

Z tym pytaniem chyba do producenta, ale zapewne oni sami nie znaja odpowiedzi na to pytanie :/

Proszę czekać…