KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Juz jest Wiwa 128 12
Grzegorz_Derebecki

Jest i ma 5.1 :) odtwarza również QPEL i GMC :)

kozikpl

czy w tej wiwce jest progresiv scan?
Jeżeli nie ma to czy to jest duż strata :)

press

Są wyjścia component na tylnej ściance, więc pewnie ma pscan … To wyjście przydatne do lcd plazmy itp. odbiorników. Przy zwykłych nie jest wykorzystane. Na moje oko nowa wiwa ma włożony procesor mtk (taki jak w Korrze), stąd dodany qpel i gmc przy divx.

kozikpl

ok, jak z wysyłką, ile trzeba czekać :)

Neo10

wyglada calkiem calkiem ;]
ciekawe jak z funkcjonalnoscia i czy warto moze by zamienic 238b na nia ;]
szkoda ze nie dodali zooma 1.5 dla divixa :( bo baaaardzzo by sie przydal. czekamy na pierwsze opinje ;]

Grzegorz_Derebecki

Jutro powinnienem mieć tą wiwkę w domu jednak z tego co mi wiadomo to używa ona najnowszego chipsetu ESSa więc z napisami nie powinno być żadnych problemów ;)

mastaJ

> press o 2006-03-14 20:45:44 napisał:
>
> To wyjście
> przydatne do lcd plazmy itp. odbiorników. Przy zwykłych nie jest wykorzystane.

Ja na zwykłym CRT wykorzystuje jak najbardziej i bardzo sobie chwalę jakość obrazu.

> Na moje oko nowa wiwa ma włożony procesor mtk (taki jak w Korrze), stąd
> dodany qpel i gmc przy divx.

Nie sądzę, zresztą już to ktoś wyjaśniał jaki ma procesor.

Pozdrawiam Masta_J

JaJacek

Można prosić o instrukcję obsługi i zdjęcie pilota

massakra

Kupilem w tamtym miesiacu rodzicom odtwarzacz korr. Spisuje sie bardzo dobrze. W tym miesiacu chce sobie samemu sprawic dvd. Zastanawiem sie nad wiwa 128 (korr jest strasznie badziewnie wykonany). Ciekawe jak bedzie wygladala konfrontacja nowej wiwy z korrem (odtwarzanie divx/xvid)?
Wiecie moze czy wiwa bedzie tez w czarnym kolorze? ;)

mastaJ

Mnie nie pasuje do reszty sprzętu rozmiar Wiwy 138 i tym samym 128 więc nie mam nawet co zastanawiać się nad zamianą.
A nie spotkałem się do tej pory jeszcze z filmami QPEL i GMC.
Pozdrawiam Masta_J

stardriver

może ktoś, kto ją już ma podać dokładną szerokość. Na allegro podaja 28 cm a tu w sklepie 32 … Dla mnie ważna sprawa :D

mastaJ

Wg Allegro wygląda na to, że jest jeszcze węższa o 4 cm od 138.

Ale miała być tych samych wymiarów co 138.

Nie miałem w rękach więc nie wiem komu wierzyć :)

Pozdrawiam Masta_J

Grzegorz_Derebecki

> mastaJ o 2006-03-15 10:50:56 napisał:
>
> Wg Allegro wygląda na to, że jest jeszcze węższa o 4 cm od 138.
> Ale miała być tych samych wymiarów co 138.
> Nie miałem w rękach więc nie wiem komu wierzyć :)
> Pozdrawiam Masta_J

Lepiej poczekać bo jeszcze nie mamy sztuki i dane dotyczące wymiarów mogą rzeczywiście się nie zgadzać.

Proszę czekać…