KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood 301A i CD Audio 7
jader

Czy to normalne, że nie można na tym sprzęcie odtworzyć praktycznie żadnej płyty audio? Bellwood kupiony tydzień temu. DvD odtwarza jako tako (za zacięciami), natomiast normalne płyty audio CD poniżej wszelkiej krytyki – 5 minut max i czkawka.

vectos

Zastanawiam się nad kupnem Bellwooda więc czytam wszystko na jego temat. I tak w "PC FORMAT" ( 4/2006 ) jest mały test odtwarzaczy z Divx, w tym Bellwooda. Według informacji tam zawartych powinien czytać CD Audio.
Pozdrawiam.

mastaJ

jader masz uszkodzony sprzęt, świadczy o tym już to, że DVD czyta z zacięciami.
Serwis.
Pozdrawiam MastaJ

JON

Co tu dużo gadać trafił ci się jakiś z defektem ja tam mam bella 301 już ponad 2,5 roku i żadnej tam czkawki niedostaje to ewidentna wada.Gdyby ten bell miał już jakiś roczek to można by się doszukiwać i doradzać a jedno co ci powiem to pakuj go i do swerwisu.

Pozdroo.

vaz

Masz uszkodzony sprzęt . Być może wystarczy regulacja czytnika , ewentualnie jego wymiana . Jeszcze taka ciekawostka – w instrukcji do mojego jest napisane , że producent nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe odtwarzanie płyt CD .

jader

Mam chyba jakiegos wyjątkowego pecha :| W życiu już niczego nie kupię za pośrednictwem internetu – dopiero co walczyłem z głupim kabelkiem USB→ATA – dopiwro za 3-cim razem dostał mi się działający :/

denis

masz uszkodzony sprzęt i tyle.

Grzegorz_Derebecki

> jader o 2006-03-18 22:16:22 napisał:
>
> Mam chyba jakiegos wyjątkowego pecha :| W życiu już niczego nie kupię za
> pośrednictwem internetu – dopiero co walczyłem z głupim kabelkiem USB→ATA -
> dopiwro za 3-cim razem dostał mi się działający :/

Masz gwarancję DOOR-TO-DOOR więc nie będzie nic cię kosztowała ewentualna wymiana sprzętu.

Proszę czekać…