KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowa wiwa 238U USB ;] 52
Neo10

ma juz ktoś ten sprzet ;] rozni sie ona czyms wiecej niz tym wejsciem usb i wieksza obudowa od wiwy 128? jak sie podlaczy np dysk to normalnie odczytuje na ekranie tak jak plyty cd i dvd?

Grzegorz_Derebecki

Mnie dysk 2,5’’ wykryło bez problemu tylko zamiast plików pokazało pusty katalog ale to ze względu na system plików – miałęm tam NTFS. Na FAT powinno smigać bezproblemowo :)

tomek_w

Witajcie!

Właśnie dostałem od Żonki nową WIWĘ 238USB…. i….. Emperor III i Emperor III USB właśnie znalazł się na Allegro :-)))))
A tak do rzeczy… jak na razie sprzęt jest super i bije na głowę Mantę (którą posiadałem od 2 lat – EII, EIII, EIIIUSB), wszystkie filmy z którymi EIII miał problem, WIWA łapie bez bólu, Czytnik USB chodzi bardzo ładnie, menu wygodne i eleganckie, działa resume, daje sie przejść na usb nawet gdy w wiwie jest już płyta (w EIII nie ma o tym mowy)

No i ciekawostka :-) działa zrzucanie CD audio do mp3 na USB :-))))) nawet w 320kbs :-)))))

Jedyne czego nie mam jak przetestować to scaling do HDTV (ale jest to w menu) i podobno radzi sobie z AVI w wysokiej rozdzielczości:-))))

Podkreślam też jakość wykonania… duuuużo lepsza niż Manta i super płaski pilot :-)

Jedyne, czego szkoda w Mancie to naprawdę dobrego forum, ale….. mam nadzieję że to forum wkrótce będzie też tak dobre i rozbudowane…..

Pozdrawiam i również czekam na opinie innych użytkowników….

Pozdrowienia,

Tomek

P.S. Czas pożegnać się na forum Manty :-) (chyba mnie zlinczują, bo konkurencji nie lubią)

Proszę czekać…