FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Przykra sprawa 7
Japi

Niestety, ale do większości popularnych stron o tematyce filowej bardzoooo wiele nam brakuje, dlaczego ? Możliwe, że dlatego, że nasi użytkownicy średnio angażują się w życie całego serwisu – o ile zainteresowanie dodawaniem nowych treści, które to niejako jest punktowane i nagradzane (co jest dużym plusem dla serwisu) to komentowanie tychże treści oraz ocenianie filmów raczej nie wychodzi nam najlepiej. Ja jako użytkowniki chciałym wpisać tytuł filmu, zobaczyć jaka jest ocena kilkuset użytkowników, przeczytać kilka komentarzy i mieć pojęcie czy dany film warto obejrzeć czy nie. Niestety, dla większości tytułow nawet tych najbardziej popularnych nie można znaleść żadnego komentarza, nie mowiąc już o ocenach. Chciałbym tym tekstem zachęcić użytkowników tego serwisu do bardziej aktywnego uczestniczenia w życiu całego serwisu, a co za tym idzie możliwości jego dalszego rozwoju. Pozdrawiam Japi

Michal_Dajer

I tutaj cześciowo się zgadzam bo jak narazie niewiele filmów ma np. oceny użytkowników albo jest komentowany/recenzowany. Choć jak rozumiem jest to głównie dlatego, że narazie jesteśmy jeszcze na etapie budowania całego serwisu. Jak powoli uspokoi się wszystko z dodawaniem opisów, filmów itd. to myśle, że powoli rozwiną się inne rzeczy w tym właśnie recenzje, oceny filmu.

Anonimowy

Upłynie jeszce duzo czasu, zanim po obejrzeniu jakiegoś filmu zamiast wchodzić na filmweb i sprawdzac opinię , będę wchodził na fdb. Bardzo dużo czasu.
Pozdr.

Ronaldinho

Ja staram się oceniam filmy, jak tylko sobie przypomne o jakimś tytule od razu daje ocene. Pisze komentarze po obejrzanych filmach. Japi narazie tak normalnie działa serwis jakieś 2 miesiące, potrzeba trochę czasu, aby zwiększyła sie popularnośc serwisu i żeby użytkownicy zaczeli oceniać filmy i pisać do nich komenatrze.
Pozdro

Anita_Nowakowska

Pewnie jeszce inną sprawą jest "pierwszy raz".
Niektórzy nie widząc komentarza boją się pierwszym wypowiedzieć czy też nie wiedzą o tej możliwości.

Nim wejdzie to w nawyk minie sporo czasu, choć mam nadzieję, że szybciej niż u Wolfiego ;P

Athrian

Dokładnie. Popieram w poglądach założyciela postu. Ludzie się wysilają na obsade czy plakat, ale komentarzy nie ma. Sam często szukam opinii o jakimś filmie i trafiam na pustke. Dobrze, że przy większości pojawia się chociaż opis (bo punktowany). Osobiście jak mnie interesuje jakiś film (Dead or Alive, for eg.) to coś tam od siebie dorzucę ;-) Chociaż, mimo, że stronę o Dead or Alive tworzy kilka osób na mój komenatrz o trailerze do dziś nie odpowiedział nikt ;-)

Odi

A ja tam komentuje i oceniam sporo filmow. Polecam by Ci ktorzy teraz na brak komentarzy narzekaja, zaczeli je wpisywac. Bo ja jak na razie inne komentarze niz moje widzialem w kilku filmach. Najczesciej maja one tresc ’chcesz ten film na dvd?";P

Wodnica79

Przypuszczam, że ten portal 'rozkwitnie' nieco i od tej strony, jeśli w bazie będzie min. 100 000 filmów… W tej chwili wszyscy są za bardzo pochłonięci dodawaniem :-)

Proszę czekać…