HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Kto się dziś spocił? 13
Yasha

No właśnie.
Niech wiem, że nie tylko ja cierpię :(

Spinnaker

JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
heh, te upały mnie wykończą… ;/ ;p
Łączę się z Tobą w cierpieniu….

Odi

Hehe zobaczylem tytul i pomyslalem "znowu Justynka";)
Spocilem sie bardzo, bo pomagalem jakiejs pani pod supermarketem naprawiac jej poldoleum. W koncu nic z tego nie wyszlo i doszlo to tego ze musialem go pchac i tak bawilismy sie przez pol godziny, ja jak dziki kon pchalem poloneza po parkingu Tesco, a pani uradowana probowala go odpalic. Spocilem sie jak kon pociagowy, a "dama’ nawet nie podziekowala. Ot czlowieku zrob dobry uczynek przy tej temperaturze, dowiesz sie co znaczy lato;)

leprechan

spocilem sie tez :D temat niezly ;]

dzisiaj jechalem rowerem 19 km [standardowo zreszta juz] i to ostrym tempem, to po zatrzymaniu sie prosto pod zimny prysznic – pomaga!

duzo znajomych nie wychodzi, bo upaly, ale ja prawie non stop gdzies tam sie szlajam po podworku, wkoncu lato. burza byla w nocy nie pasowalo, to macie upaly;]

Aseq

Łiii tam :P
Ja sie spocilem w niedziele, ale warto bylo bo szlismy ze znajomymi na wypasik basen :) Odkryty basenik to najlepsze co moze byc w taki upal. Dobrze ze teraz czasowo mieszkam w Berlinie, bo u mnie w Szczecinie takiego nie ma.

k4c5er

o kur..de :P ja jestem cały czas spocony :P ale nie trza pękać. Się kiedy zdenerwuje to się wpier…nicze do lodówki heh pozdro

srebrny

masakra z ta pogoda jest nie lubie jak jest tak goraco zreszta kto lubi a co do pocenia sie to u mnie wiatraczek chodzi non stop i jakos zyje:)

nathalie

jak za gorąco – wszyscy narzekają
a jeszcze niedawno narzekaliście że zima i -20 stopni :P
mi się tam podoba lato :D
przynajmniej opalić się można :P

pozdrawiam wszystkich spoconych :D
nathalie ;)

Tytus

Ja też się nieźle spociłem kradnąc banany ze straganu hie, hie…

NeverGiveUp

Co to za narzekania? Nikt nie inwestuje w antyperspiranty ;-) ? Wiem, nie zawsze coś dają.
Pozdrawiam :-)

Justynka

Odi Nie będź taki pewny siebie!!!!

Yasha

> nathalie o 2006-06-27 16:29:26 napisał:
>
> jak za gorąco – wszyscy narzekają
> a jeszcze niedawno narzekaliście że zima i -20 stopni :P
> mi się tam podoba lato :D
> przynajmniej opalić się można :P
> pozdrawiam wszystkich spoconych :D
> nathalie ;)

no nieee
ja tyko na upał narzekam
zimno uwielbiam, a najlepiej jak jest to owe -20 – w górach byłam, no i super, śnieg, słońce, widoki

a dzisiaj, chyba nikt nie narzekał: pogoda jak się patrzy – słoneczko lekko grzeje, wiaterek, temp 21 c
czego chcieć więcej?

Zarigani

A ja tak jak Yasha wolę zimę. Temperaturki w sam raz :D
Nigdy na nią nie narzekam ;)

Lata nie lubię, szczególnie gdy siedzę w pracy bez klimy ;(

Pozdrawiam.

zdrowosfera

Zima się już kończy i już niedługo będzie ciepło:) Zima mnie zawiodła w tym roku. Na nartach ni pojeździłem.

Proszę czekać…