KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Z korespondencji z PROABITEM 0
bullet1st

JA: Kiedy wyjdzie aktualizacja oprogramowania do KORRa, bo uwzam ze jest troche niedopracowane?

PANI IWONA: Aktualnie zamontowany w odtwarzaczu soft jest złożony z najnowszych komponentów otrzymanych od producenta chipsetu głównego firmy MTK, oraz poprawek i funkcji, które mogliśmy dokonać. Jeżeli będziemy w stanie, poprzez dodanie nowych poprawek i funkcji istotnie zmodyfikować działanie odtwarzacza (a myślę, że w tej chwili jest to najlepiej działający sprzęt z MTK na rynku) lub dostaniemy nowe komponenty od firmy MTK (np. nowe kodeki) to wtedy powstanie oprogramowanie do samodzielnej instalacji.

JA: Chcialbym zwrocic sie z prosba o usuniecie dosc istotnej wady (przynajmniej tak mi sie wydaje). Mianowicie podczas odtwarzania plikow mp3 nie ma mozliwosci "przeskakiwania" do kolejnego utworu za pomoca przycisku NEXT (to samo tyczy sie w druga strone przy przycisku PREV). Zamiast tego jest przewijanie okna na ekranie. Dosc przydatne byloby operowanie odtwarzaczem dla mp3 bez wlaczania telewizora.
Druga rzecz to taka, ze wyswietlacz na przednim panelu wyswietla nr pliku tylko w formacie dwucyfrowym, wiec jezeli na plycie znajduje sie np. 300 (pozycji), nie widac czy jest to setna, dwusetna czy piecsetna pozycja. Poza tym te dwie cyfry (xx) mogly by byc bardziej rozdzielone od czasu odtwarzania bo w tej chwili format tego napisu wyglada nieczytelnie (xxh:mm:ss).
Prosze to wziac pod uwage i o jakies kroki by mozna bylo sterowac Korrem bez wlaczania tv, bo czesto takie odtwarzacze sluza nam do sluchania muzyki.

PANI IWONA: dziękuję za podzielenie się z nami swoimi uwagami, przekazałam je w całości do działu technicznego i z pewnością będą wzięte pod uwagę.
__________________________________________________________________

Ciekawe czy rzeczywiscie wezma cos po uwage, a jeszcze ciekawsze jest to czy wyjdzie nowy (oryginalny) soft. Wydaje mi sie, ze moje maile wyladuja tylko na dyskowym koszu :|

Proszę czekać…