KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128/238usb a odtwarzanie mp3 bez włączania pilota 2
jurekiteresa

Witam

Jak jest w tych wiwach z mp3?
Jak włożę płytke cd/dvd z mp3 to czy automatycznie wiwa zacznie jakiś pierwszy utwór grać czy też wyświetli tylko listę plików i folderów?
Czy jak się już włączy pierwszy track to można przełączać pomiędzy folderami czy znowu trzeba włączyć tv?
Mam korra i to mnie denerwuje że trzeba włączyć ten cholerny tv żeby słuchać mp3. Mało tego w mp3 nie działa next track bo przeskakuje o następny ekran :(((

Jurek

tomek_w

Cześć!

W 238USB można ustawić autostartMP4 (tak to się nazywa w menu) i płyta z mp3 startuje po włożeniu automatycznie, dalej jeżeli ustawisz tryb odtwarzania – DYSK, WIWA odtwarza pliki mp3 po kolei (Root a potem wszystkie inne katalogi)

Pozdrawiam,

Tomek

jurekiteresa

A czy to co napisałeś odnosi się też do prndrivów tzn czy tez z automatu jeśli na usb będzię mp3 to też wiwa uruchomi pierwszy utwór mp3?
Przepraszam ale mam jeszcze dalesze pytania:
jest mozliwość "skakania" po folderach za pomocą pilota bez wlączania tv? Np przytrzymanie dłużej nastepny track skoczy do następnego folderu. Tak działało w jakimś dvd philipsa u znajomego i tak by mi odpowiadało.
A może funkcja w stylu skocz o 10 tracków do przodu to już by mnie zadawalało:))
A ma ktoś jakieś porównanie do korra odnośnie czytania przez wiwe 128/238usb różnych kiepskich cd/dvd-r/dvd-+rw?
Bo tu korr błyszczy a jak jest z wiwą?
Jurek

Proszę czekać…