KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy warto zmienić soft ? 3
Faithless

Od piątku mam w swoich rękach nówkę Bellwood’a 301 A. Jest to model z softem: A156 S5_WEP (oryginalnie wgrany przez producenta). W emailach na forum jest kilkanaście uwag krytycznych odnośnie tej wersji oprogramowania. Czy warto zmienić wersję softu na A140 ? O jakie funkcje w porównaniu z A156 jest uboższa ?
Narazie odpala wiekszość filmów bez problemów, niekiedy jest mała "czkawka" ale ciągnie dalej. Kłopoty mam z filmami z polskim lektorem – obraz płynie ale dźwięk to jeden wielki trzask i szum. Na koniec jeszcze krótkie pytanie: przyciskiem "Angle" mam możliwość wyboru 8 różnych kolorów czcionki. a czy w jakis sposób można zmienić tło napisów ? np. odpalając film w kompie, napisy sa na czarnym tle, natomiast w Bellwoodzie mają tło, które mnie lekko irytuje….

denis

wgraj w takim razie najnowsze oprogramowanie jeszcze raz jeśli problem wystapi to cos jest nie tak z samym sprzętem, ale wydaje mi sie że ponowna instalacja najnowszego softu i powinno byc dobrze, odradzam wgranie starszej wersji softu.

kalin

> Faithless o 2006-03-20 10:41:56 napisał:
>
czy w jakis sposób można zmienić tło napisów ?

-setup-główne-i tam można zmienić kolory tła, czcionki i obrysu liter

np. odpalając film w kompie, napisy sa na czarnym tle, natomiast w Bellwoodzie mają tło, które mnie lekko irytuje….

faktycznie tło jest półprzezroczyste i nawet czarne jest szare
andi666

Jeśli chodzi o napisy, to nowsze wersje oprogramowania miast poprawić to znacznie popsuły obsługę napisów. Idealne byly w wersji 1.35, nie wiem po co komuś różowe czy zielone napisy, żółte tło, itd..

Proszę czekać…