HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

BAN For Justynka 22
srebrny

Wedlug mnie to urzytkowniczka Justynka powinna zostac zbanowana bardzo szybko.Why? np. ostatni post z Tematu dowcipy w ktorym komentowala dowcip o otyli jedzrzejczak ktory zakonczyla takim oto zdaniem " Bo to co napisałeś jest żałosne śmiej się cwelu oby tak dalej….." niewiem ile Justynka ma lat ale nie sadze ze wiecej niz 14-16 i zdecydowanie jestem za banem dla tej dziewczynki

nathalie

jestem za

Kamil_Kwietniewski

moim zdaniem powinna zostac zbanowana rowniez osoba, na ktora Justynka się zdenerwowała…

BigGiantHead

Za.

> Kwiecio o 2006-06-28 19:53:33 napisał:
>
> moim zdaniem powinna zostac zbanowana rowniez osoba, na ktora Justynka się
> zdenerwowała…

Zdenerwowała się na kupsztala, bo nie potrafiła zrozumieć jego wypowiedzi.

Kamil_Kwietniewski

Jeżeli osoba, która parenaście dni temu na jednym z blogów wyśmiewała się z Żydów i obozów śmierci, a teraz z nieszczęścia innej osoby to ja przepraszam… to nie jest miejsce na takie żarty…

BigGiantHead

Czy my mówimy o tej samej wypowiedzi?

> kupsztal o 2006-06-28 10:46:11 napisał:
>
> Dowcip z Otylią naprawdę bardzo ale to bardzo zabawny. Ile ty masz lat
> człowieku?? 11?? Poproś mamę żeby zabrała ci komputer na okres wakacji to
> może trochę zmądrzejesz.

To jest naśmiewanie się? Komentarz Justynki był w odpowiedzi na tą wypowiedź.

Kamil_Kwietniewski

Widzę, że Ty nie widziałeś dowcipu jednego z wweryfikatorów, ponieważ już został usunięty. Otóż w jednym z postów nasz kolega wyśmiewał się z wypadku Otylii Jędrzejczak i jej brata, w który to brat jej zginął. Nawet nie mam zamiaru cytować tego kawału…

BigGiantHead

Mówiłeś o banowaniu osoby, na którą zdenerwowała się Justynka. Zdenerwowała się na kupsztala. Dowcip był już kilkanaście dni temu i jakoś Justynka wypowiadała się w międzyczasie, a dopiero teraz poleciały takie mocne słowa.

Co do dowcipu (widziałem go) – cóż, widzę, że zostało to usunięte (nie wiem, czy przez "górę", czy przez autora), kontrowersyjne poczucie humoru, ale to nie usprawiedliwia tego typu wyzwisk. Można się w kulturalny sposób wypowiedzieć.

Kamil_Kwietniewski

Oczywiscie masz racje, rowniez jestem za banem dla Justynki i widac ja tez zle zrozumialem jej wypowiedz. Chodzilo mi o zbanowanie osoby ktora umiescila ten zart na publicznym forum! I wcale "kontrowersyjne poczucie humoru" nie jest moim zdaniem zadnym wytlumaczeniem! Już raz umiescil na blogu jednego z uzytkownikow niemoralne dowcipy o obozie smierci i Żydach! Powinien chociaz dostac jakies upomnienie….

pietruch

To i ja się dopiszę. Jestem za Banem dla Justynki. A po Ronaldinho nie spodziewałem się tak dziwnego "poczucia humoru"…

Poza tak oczekiwanym FAQ, powinno się tu wspomnieć o NETYKIECIE, lub umieścić regulamin.

Ciekawe co na to Najwyżsi?? Chyba sobie zrobili urlop :)

Grzegorz_Borowiecki

widzialem tylko te o ludziach pochodzenie żydowskiego ! napisalem ze uwazam to za niesmaczne i mi sie nie podoba !! nie usuwalem, bo jestesmy tutaj zeby reagowac na opinie uzytkownikow a nie dyskutowac o swoich gustach ! gdyby wtedy przyszedl jeden e-mail z sugestia ze go to obraza od razu bysmy usuneli tresci a uzytownika pociagneli do odpowiedzialnosci ;) kawalow w sieci jest barfdzo duzo ! o Polakach !! o żydach , o Otylii ! pytanie jednak, ktore zawsze sobie zadaje w takiej sytuacji czy smiejemy sie z kims, czy z kogos … wole smiac sie z kims, dlatego nigdy nie powtarzam takich kawalo ;) uwzzam ze osoba publicznam ( jak Otylia) jednak nie moze sie obrazac na kawaly, bo czerpie korzysci materialne z tego ze jest osoba publiczna wystawiaona na oceny innych …

NETYKIETA jest konieczna i na pewno ja przygotujemy …. mamy nadzieje ze nam w tym pomozecie …

na wyzwiska nie pozwolimy !! wszystkie wasze uwagi rozwazymy, co do konsekwencji dla krewkiej i porywczej Justynki :)

Justynka

HEHEHE jestem za to dziwne ale czasem mnie ponosi. A co do bana to róbcie co chcecie mnie i tak jest to wszystko jedno. Z tymi żartami to nie lubie gdy ktoś się tak naśmiewa zrozumcie…… :///

Odi

Szczerze uwazam, ze dowcipy obrazajace nacje lub osoby sa nieetyczne, jednak nie jestem za cenzurowazniem takich tresci, wolnosc slowa to wolnosc slowa, oczywiscie sa granice. W przypadku kawałów o Zydach nie wypowiem sie negatywnie ni pozytywnie.
O samej Justynce moglbym pisac duzo, poniewaz zauwazylem pewna prawidlowosc o ktorej juz mówilem w innym temacie. Lubi dogryzac slowem 'zalosny'. Podczas gdy sama robi straszne glupoty. Przyklady to tematy "Bajki o robotach" i "Co sie stalo". Tam zamiescilem obszerniejsze wypowiedzi odnosnie bohaterki powyzeszego topicu.
Czy nalezy jej sie ban? Nie. Dlaczego? Kazde forum potrzebuje takiej osoby. Nie jest nudno;)

Justynka

Widzicie jestem ciekawa hehe

srebrny

Co do dowcipow to sa niesmaczne ale nietrzeba odrazu kogos przez to od cweli wyzywac przynajmniej mi sie tak wydaje

Justynka

wiem wiem

Alpinus

Jak najbardziej uważam, że się jej należy.

Spinnaker

Hej hej, dwa dni mnie nie było a tutaj banować kogoś chcecie…? ;) hehe
niech mi ktoś wyjaśni co się stało bo nie w temacie jestem…. plizzzz :0)

BigGiantHead

> Spinnaker o 2006-06-29 17:12:18 napisał:
>
> Hej hej, dwa dni mnie nie było a tutaj banować kogoś chcecie…? ;) hehe
> niech mi ktoś wyjaśni co się stało bo nie w temacie jestem…. plizzzz :0)

http://fdb.pl/tf1787,Dowcipy,hehe.html (już ocenzurowane)

Spinnaker

> BigGiantHead o 2006-06-29 17:17:01 napisał:
>
> http://fdb.pl/tf1787,Dowcipy,hehe.html (już ocenzurowane)

Kurcze… zawsze się gdzieś spóźnię… ;/ ;p ale widzę że nawet ciekawie tam było… ;)

Tytus

Ja też jestem za BANANEM dla Justynki :)

A jeśli chodzi o tego typu dowcipy to żal mi ludzi, którzy się z tego śmieją i tyle…

Grzegorz_Borowiecki

a ja mysle ze w jednym sie zgadzamy :) tego typu dowcipy sa niesmaczne ale nie mozna ich cenzrurowac ;)

Justynka zrobila zle i w tym sie zgadzam ;) ale uwazam tez ze kazdy zasluguje na druga szanse ;) i mysle ze dzieki temu postowi nauczyla sie zeby nie wyzywac innych uzytkownikow ;) jestem przeciwny karaniu ;) wole dawac czas na poprawe …

Justynka

No wlasnie hehe :D

Proszę czekać…