KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA vs. MANTA Emperor III 5
ulmoz

Witam
Zastanawiam sie nad kupnem MANTA Emperor III i WIWA HD128 lub 138B lub 238B. Co byscie doradzili? Wazne aby odtwarzal napisy o nazwie innej niz film i kodeki QPEC i GMC, oraz aby mozna bylo bez problemu zmieniac soft.

Tak w ogole to czym roznia sie te 3 modele WIWY? Analizuje juz 15 min specyfikacje kazdego z nich, ale nie moge doszukac sie roznic :(

Czy do WIWY jest tyle samo roznych modyfikowanych firmaware co do MANTY, ktore poprawiaja funkcjonowanie odtwarzacza?

Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam.

Grzegorz_Derebecki

> ulmoz o 2006-03-20 14:05:06 napisał:
>
> Witam
> Zastanawiam sie nad kupnem MANTA Emperor III i WIWA HD128 lub 138B lub 238B. Co
> byscie doradzili? Wazne aby odtwarzal napisy o nazwie innej niz film i kodeki
> QPEC i GMC, oraz aby mozna bylo bez problemu zmieniac soft.
> Tak w ogole to czym roznia sie te 3 modele WIWY? Analizuje juz 15 min
> specyfikacje kazdego z nich, ale nie moge doszukac sie roznic :(
> Czy do WIWY jest tyle samo roznych modyfikowanych firmaware co do MANTY, ktore
> poprawiaja funkcjonowanie odtwarzacza?
> Z gory dzieki za odpowiedz.
> Pozdrawiam.

Jesli kierujesz się chęcią ciągłego uaktualniania firmwaru i nie boisz się tego konsekwęcji (koszt przy uwaleniu flashu) to wybierz mante. Jeśli wolisz stabilny soft którego nie trzeba zmieniać co tydzień wybierz WIWE.

Dodatkowo Wiwa 128 która jest obecnie najlepsza wsród WIW umożliwa odtwarzanie QPEL i GMC, swobodny wybór napisów (E III tego nie ma).

Pozdrawiam

ulmoz

Coraz bardziej sklaniam sie w kierunku zakupu WIWY. Teraz tylko powiedzcie ktory z tych trzech modeli bedzie najlepszy bo ja nie widze zadnej roznicy :(

Nie chce ciagle zmieniac softu, ale z tego co czytalem to wszystkie standardowe oprogramowania sa do d*py i najlepiej wymienic je na jakies modyfikowane. Czy tak samo jest w WIWIE? Czy jest do niej jakis lepszy, zmodyfikowany soft ktory nalezy wgrac i ktory poprawi funkcjonowanie odtwarzacza?

Pozdro

Grzegorz_Derebecki

> ulmoz o 2006-03-20 15:41:24 napisał:
>
> Coraz bardziej sklaniam sie w kierunku zakupu WIWY. Teraz tylko powiedzcie ktory
> z tych trzech modeli bedzie najlepszy bo ja nie widze zadnej roznicy :(
> Nie chce ciagle zmieniac softu, ale z tego co czytalem to wszystkie standardowe
> oprogramowania sa do d*py i najlepiej wymienic je na jakies modyfikowane. Czy
> tak samo jest w WIWIE? Czy jest do niej jakis lepszy, zmodyfikowany soft ktory
> nalezy wgrac i ktory poprawi funkcjonowanie odtwarzacza?
> Pozdro

A gdzie tak wyczytałeś? Napewo taka sytuacja nie dotyczy WIWY. Jak już pisałem najlepszym obecnie wyborem jest WIWA 128 ponieważ jest to sprzęt z NAJNOWSZYM chipsetem ESS.

jarod

Witam. A gdzie można coś poczytać o tym nowym procku ESS i jak się mają jego parametry do nowego procka MTK, ktory jest w Korr. Poza tym czy ktośmoże odpowiedzieć jednoznacznie czy lepiej kupić Korra czy nową Wiwę, tzn co ma Wiwa czego nie ma Korr i odwrotnie. Pytam bo w Tesco w moim mieście zostały jeszcze trzy Korry i nie wiem czy sie zdecydować czy zamówić Wiwe. Na marginesie czy ktoś spotkal już nową Wiwę w jakimś hipermarkecie (niestety w moim regionie tylko one handlują tym sprzętem :-( Pozdrawiam. Jarod

Grzegorz_Derebecki

> jarod o 2006-03-20 21:06:16 napisał:
>
> Witam. A gdzie można coś poczytać o tym nowym procku ESS i jak się mają
> jego parametry do nowego procka MTK, ktory jest w Korr. Poza tym czy ktośmoże
> odpowiedzieć jednoznacznie czy lepiej kupić Korra czy nową Wiwę, tzn co ma
> Wiwa czego nie ma Korr i odwrotnie. Pytam bo w Tesco w moim mieście zostały
> jeszcze trzy Korry i nie wiem czy sie zdecydować czy zamówić Wiwe. Na
> marginesie czy ktoś spotkal już nową Wiwę w jakimś hipermarkecie (niestety
> w moim regionie tylko one handlują tym sprzętem :-( Pozdrawiam. Jarod

Zawsze możesz zamówić na imdb.pl/sklep bezpośrednio od Producenta :)

ESS jest napewno nowszy od tego chipsetu w korze. Odtwarzacz dopiero co wszedł do sprzedaży. Ja wybrałbym Wiwę ze względu na ESS (bezproblemowy wybór różnych napisów), odtwarzanie QPEL i GMC, mniejsze wymiary. Jednak jeśli bardzo zależy Ci na zoomie to wez jednak Korra bo on ma dużo lepszy zoom.

Proszę czekać…