KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy port USB naprawdę działa ? 4
krisko

Mam pytanie do posiadaczy nowej Wiwy z USB.
Czy z podłączonego pendriva filmy w divx odtwarzają się bez żadnych zacięć
i skoków.
Pytam ponieważ miałem nowego Bellwooda z usb i nawet z szybkiego pena /odczyt na poziomie 18 mega
filmy we fragmentach gdzie akcja dzieje się na otwartej przestrzeni, zacinały się i następowała desynchronizacja dźwięku z obrazem.

Neo10

wiwa jest na tych samych czesciach co bellwood wiec pewnie w wiwie jest podobnie ;]

the_foe

> krisko o 2006-07-02 21:53:43 napisał:
>
> Mam pytanie do posiadaczy nowej Wiwy z USB.
> Czy z podłączonego pendriva filmy w divx odtwarzają się bez żadnych zacięć
> i skoków.
> Pytam ponieważ miałem nowego Bellwooda z usb i nawet z szybkiego pena /odczyt
> na poziomie 18 mega
> filmy we fragmentach gdzie akcja dzieje się na otwartej przestrzeni, zacinały
> się i następowała desynchronizacja dźwięku z obrazem.

mama belwooda, zwyklego, i mam to samo, wiec nie zalezy to od USB. Sadze ze uklad dekodujacy nie wyrabia

RICHARDO1

Witam
Mam WIWE HD 238U od tygodnia i wszystko śmiga jak należy(przynajmniej u mnie), do USB podłączam MP3 Player SanDisk e140 1GB z wgranym filmem i działa superowo , obejrzałem już chyba z 10 filmów bez problemów.
Pozdrawiam

arczibandit

Część filmów odtwarzana jest prawidłowo, ale w przypadku niektórych plików występuje problem desynchronizacji video i audio (a wystepuje tylko przy zrodle USB,bo ten sam film nagrany na plyte odtwarzany jest bez zarzutu).
Ponadto przy odtwarzaniu z USB niektóre fragmenty filmów sie przycinają-głównie sceny w których występuje 'ruch calego obrazu' Przykład: Sceny żeglowania po oceanie w filmie 'The Break Up'…ruch fal, duza powierzchnia ekranu musi byc często odświeżana i układ nie wyrabia… być może tranfer jest za niski bo w wiwce zastosowano jedynie standard USB 1.1 (ten problem też ustępuje gdy film nagramy na płytkę).

Proszę czekać…