KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

bellwood czy manta emperor 3 usb ? 8
b69

zamierzam kupić jakiś dvd z divx. W grę wchodzi bell 301 usb lub manta 3 usb. Jezeli zna ktos jakas roznice miedzy tymi sprzetami to prosze o porade.Chodzi mi głownie o bezproblemowy odczyt divx i napisow oczywiscie.Zeby sie film nie rozjezdzal z dzwiekiem itp.

TomRossss

Z samej instrukcji obsługi już wynika istotna różnica i duża przewaga Belwooda USB nad Mantą USB. Manta potrafi odtwarzać z USB tylko obrazki i mp3. Belwood potrafi obsługiwać w ten sposób filmy.
Te informacje wyczytałem z instrukcji odtwarzaczy no i jest jeden post na ten temat na forum potwierdzający współpracę przenośnego HDD z Belwoodem USB.

Co do innych problemów to znajdziesz ich sporo na tym forum.

szwajcar

> Z samej instrukcji obsługi już wynika istotna różnica i duża przewaga
> Belwooda USB nad Mantą USB. Manta potrafi odtwarzać z USB tylko obrazki i
> mp3. Belwood potrafi obsługiwać w ten sposób filmy.
> Te informacje wyczytałem z instrukcji odtwarzaczy no i jest jeden post na ten
> temat na forum potwierdzający współpracę przenośnego HDD z Belwoodem USB.
> Co do innych problemów to znajdziesz ich sporo na tym forum.
Jedyna przewaga zapisu w instrukcji to łatwiejszy zwrot z tytułu niezgodności z umową.
*Oba odtwarzacze podobnie odtwarzają z USB. *
Przy dynamicznych dwupłytowych filmach następują zacięcia.
Oba obsługują zewnętrzne dyski – ale nie wszystkie kieszenie.
Oba nie obsługują NTSF (i raczej się nie dziwię).

Może ktoś z posiadaczy wymieni przewagi nowego Bellka ja mogę wymienić zalety EIIIUSB (i już niedługo rodziny EIV).
+ Korekcja napisów w czasie odtwarzania (jak są przyśpieszone/opóźnione)
+ 3 wielkości czcionki w trzech krojach (normal, bold i italic).
+ do 7 linii napisów.
+ obsługa tagów mDVD "/" {y:i} pochylają czcionki w napisach, {y:b} wywołują pogrubienie {C:$xxxxxx}zmieniają kolor z białego na żółty i z powrotem.
+ możliwość poruszania się po liście folderów podczas odtwarzania mp3.
+ możliwość słuchania podkładu muzycznego mp3 podczas pokazu slajdów jpg.
(nie wymieniam takich rzeczy jak pozycjonowanie napisów w pionie, czy wyświetlanie napisów we wszystkich popularnych formatach niezależnie od nazwy pliku filmu/napisów bo wymieniam różnice).

Teraz kolej na fanów Bellka – o ile mój post powisi…

martin777

Apropos manty wystarczy przeczytać to: http://www.idg.pl/news/87604.html
Oczywiście, soft się poprawił ale jakość czytnika i problemy z qpel i gmc dalej są

szwajcar

> martin777 o 2006-07-04 11:06:51 napisał:
>
> Apropos manty wystarczy przeczytać to: http://www.idg.pl/news/87604.html
> Oczywiście, soft się poprawił ale jakość czytnika i problemy z qpel i gmc dalej są
To jest stare i nieaktualne.
A problemy z GMC – założę się – nowy procek Bellka ma takie same jak i EIII :P.
Z qpelem problemów nie ma.
Jakość czytnika? Nie czarujmy się – jest identyczna.

barmaz63

Witam
Przymierzam sie do kupna Odtwarzacz DVD / MPEG-4 Bellwood 301 USB.Czy dobrze ci działa?
Proszę o radę.jaki masz kolor.wszystko czyta.cd -r .Bartek

kosi

hmmm, bellwooda mam dostac dopiero jutro, ale o do MANTY:
model Prince 2 wymienialem 2x, za trzecim odebralem kase.
Kupiilem Emperor 3 w nadziei ze lepszy model. Sytuacja identyczna, 2 padniete sztuki i w efekciew zwrot kaski.
Kobieta w Tesco, jak i servisant z Reala, powiedzieli ze manta to syf i maja 70% zwrotow. Ta sama pani z tesco polecila mi zakup bellwooda "bo mam juz 2 lata". No nic, zamowilem na allegro, zobaczymy jutro.
NIKOMU NIE POLECAM MANTY. To loteria, mozna trafic na udana sztuke, ale trzeba miec fuksa. Awaryjnosc tego sprzetu potwierdzaja servisy w takich hipermarketach j/w, a jak wiadomo zejscie tam jest spore.
Ja po 4 padnietych szt. nigdy juz nie kupie nic MANTY!!!

wajs

> martin777 o 2006-07-04 11:06:51 napisał:
>
> Apropos manty wystarczy przeczytać to: http://www.idg.pl/news/87604.html
> Oczywiście, soft się poprawił ale jakość czytnika i problemy z qpel i gmc dalej są

"b69" rozważał kupno bellwooda z usb lub emperora 3 z usb
a ty podałeś link do opisu emperora 3 bez usb, a to są dwa różne odtwarzacze, na zupełnie innych bebechach,
E3 bez usb to złom i niewypał, lecz E3 z usb pochodzi już z nowej linii odtwarzaczy manty i ja osobiście uważam go za lepszy sprzęt od bellwooda z usb.

kosi

no tak, ale podałem 2modele (prince 2 i E3). NIe znam E3 USB, ale to doświadczenie zraziło mnie ogólnie do marki MANTA, a nie konkretnego produktu. Dziś otrzymałem bellwooda, moge na poczatek powiedzieć że na pierwszy rzut oka robi wrażenie sprzętu staranniej wykonanego, a i po pierwszych testach wszystko gara jak należy. MANTY bum już nie kupił, czy z USB, czy z bluetooth’em. Jak wersja USB trafi do marketów to pewnie i ten model będą tłukli na sztuke.
pozdrawiam i bez urazy.

Proszę czekać…