KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

dzwiek 2.0 na 5.1 w wiwie 128 9
Neo10

czy wiwa 128 posiada tak jak inne wiwy zamiane dzwieku 2.0 na 5.1 na wszystkie glosniki? ewentualnie jak wlaczyc ta opcje?

z gory bardzo wielkie thx

Neo10

w divixach z dzwiekiem w ac3 tez kurcze graja tylko dwa glosniki :((

Grzegorz_Derebecki

> Neo10 o 2006-03-21 19:33:14 napisał:
>
> w divixach z dzwiekiem w ac3 tez kurcze graja tylko dwa glosniki :((

spróboj włączyć prologic II

Neo10

a gdzie sie wlacza pro logic 2? mam pro logic jako wlaczony a nizej mam juz tylko pro logic 2 i tam do wyboru matrix, film, muzyka….. ? zreszta juz chyba wszystkiego probowalem ;(

Neo10

po dluzszych testach widze ze chyba trafilem trafiona wiwe :( przestala czytac prawie wszystkie cd ktore normalna czyta bo mam teraz obie podlaczone i moge porownac :( a dvd ma jakies pixele i sie przycina co jakis czas :( ciekawe czy w eleclerc tez dziala opcja zwrotu sprzetu lub wymiana do 7 dni od kupna? ;]

Neo10

bylem dzis w serwisie i co najlepsze po spacerze wiwa zaczela dzialac wszystkie plyty ktore niedzialaly i ktore wzialem aby to pokazac zadzialaly bez problemu i mi jej niewymienili ;( po powrocie do domu wiwa wsumie jest wmiare ok ale niezawsze plyty widzi ale jest duzo lepiej niz bylo i wsumie niewiem co moglo byc nietak ;(

wiwe kupilem wczoraj czy ktos wie czy jest jakies prawo ze do 7 dni moge ja zwrocic albo wymienic? bo slyszalem ze ponoc jest takie ogolne prawo ale czy wszedzie obowiazuje?

sprzet kupilem w warszawskim leclercu

Neo10

ps.. a wiwa zdajsie tej opcji 2.0 na 5.1 niema niestety :(( probowalem wszystkich ustawien i nic :(

ps.. a wiwa zdajsie tej opcji 2.0 na 5.1 niema niestety :(( probowalem wszystkich ustawien i nic :(mam tez problem przy ustawieniach na napisy jako male ciagle zmienia sie ich tlo na niebieskie :( a duze napisy sa zlekka przyduze na moim 29 calowym tv ;(

ps.. a wiwa zdajsie tej opcji 2.0 na 5.1 niema niestety :(( probowalem wszystkich ustawien i nic :(mam tez problem przy ustawieniach na napisy jako male ciagle zmienia sie ich tlo na niebieskie :( a duze napisy sa zlekka przyduze na moim 29 calowym tv ;(wiadomo cos moze o jakiejs zblizajacej sie aktualizacji softu ?

velchinaski

Neo u mnie jest ten sam problem z dzwiekiem i czasami mi wyskakiwały ten napisy niebieskei wiec to soft…WIEC PAN BOGDAN DO PRACY BO ZNOW KICHA ZIONIE A LUDZI CZYTAJA I SIE ZNIECHECAJA !!!!!
POZDRÓÓÓFKA

velchinaski

NA MARGINESIE MOZESZ ZWROCIC SPRZETA DO 30 DNI takie jest prawo w PL jesli kupuejsz w sklepie internetowy i nie jest to zastrzezone na stronie a jesli jest to do 10 wiec smialo i bez obaw :)
Tylko z tego co ja widze to wina softu a nie wiwki bo przeciez 5.1 chodzi na DVD i na tescie tez tylko na Divx nie chce isc …a przeciez juz kiedys tak bylo na 228 z subem …wiec zasypujecie Pana Bogdana by w koncu sie postaral bo znow te same prwie błedy :)
POZDÓÓÓÓOFFFFKA

serbit

zakupilem wive 128 i tez mam problemy z dzwiekiem
mianowicie muzyka mp3 odtwarza normalnie czyli daje sie właczyc 5.1 i graja wszystkie głosniki natomiast przy filmach tylko 4 bez centralnego i suba a jak robie test to wszystkie głosniki dzialłaja chociaz nie wiem czemu raz działały wszystkie 5.1
natomiast film ma format dzwiekowy ac3 w 5.1
moim zdaniem trzeba troche chyba poczekac prawdopodobmie to wina softu

Proszę czekać…