KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood DVD/DiVX 301USB vs. Wiwa DVD/XVID HD 238U USB 30
Fidma

Witam,

1. Czym roznia sie oprocz obudowy.
2. Ktora lepiej kupic?
3. Skad ta roznica w cenie?

Potrzebuje pilnie w miare taniego odtwarzacza divx/xvid i nie wiem ktory model lepiej wybrac. Wyglad ma znaczenie drugorzedne. Liczy sie dla mnie bezproblemowosc odtwarzacza.

kubanczyk

wiwa 238usb wlasnie sie jej pozbylem, i nigdy juz nie dam sie wpuscic w maliny typu jakies tanie beznadziejne przereklamowane odtwarzacze. Nie odtwarzal wogole dvd-video +- z dzwiekiem mpeg, mial problemy z xvidami, raz odtwarzal raz nie, przy odtwarzaniu niektorych mp3 zwieszal sie i trzeba bylo robic restart calego playera (tzn muza leciala ale krzaki na ekranie)

No "pocieszenie" dodam, wyczytalem ze wszystkie modele z tym nowym usb maja te sam identyczny soft i te same bledy… Szczerze odradzam cokolwiek, z serii "super wymiataczy" Korr, Belwood, Wiwa, Manta. Co chwila z tym sa jakies problemy. Jedyny ich plus to napisy, faktycznie dopracowane tam to maja niezle.

Ale brak mozliwosci odtwarzania dvd-video z dzwikiem mpeg praktycznie dysfalifikuje te odtwarzacze z uzytkownia w domu jezeli masz jakies swoje nagrania dvd. Ja nie moglem ogladac 90% swojej kolekcji, urodzin, spotkan, ognisk wszystkiego. To moj stary drugi odtwarzacz dvd ktory ledwo zipie odtwarzal to bez problemu.

Grzegorz_Derebecki

Fidma a ja bym się nie przejmował tym co pisze kubańczyk, na tym forum znajdziesz napewno sporo postów chwalących wiwe ;-) Pamiętaj, że kupując u nas nic nie ryzykujesz – masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Pozdrawiam.

kubanczyk

> Grzegorz Derebecki o 2006-07-04 22:00:30 napisał:
>
> Fidma a ja bym się nie przejmował tym co pisze kubańczyk, na tym forum
> znajdziesz napewno sporo postów chwalących wiwe ;-) Pamiętaj, że kupując u
> nas nic nie ryzykujesz – masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny.
> Pozdrawiam.

jasne szkoda tylko ze jak chcialem sie skontaktowac z servisem zeby mi wyjasnili czy beda to poprawiac softwarem to przez 6 dni nikt nawet nie odeslal potwierdzenia dostarcenia maila, a telefony byly gluche walnczal sie jaki automat ale nikt nie odbieral. :] Niech sobie poczyta o servisie w innych tematach, i o tym ile tych "super dvd" idzie na gwarancje bo juz fabrycznie sa zrabane.

Powiedzmy sobie szczerze to jest jeden wielki marketing i tyle koszt wyprodukowania takiego czegos pewnie oscyluje w granicach 50 zloty, wiec i tka im sie oplaca zwracac co drugi egzemplarz

Fidma

o tym dzwieku slyszalem ale mnie problem nie dotyczy bo ogladam tylko divx/xvid (kamerki nie mam)

Skoro bebechy maja takie same to czemu Bellwood jest drozszy? Tak dla jaj czy sa jakies konkretne powody ;)?

kubanczyk

> Fidma o 2006-07-04 22:28:22 napisał:
>
> o tym dzwieku slyszalem ale mnie problem nie dotyczy bo ogladam tylko divx/xvid
> (kamerki nie mam)
> Skoro bebechy maja takie same to czemu Bellwood jest drozszy? Tak dla jaj czy sa
> jakies konkretne powody ;)?

poszukaj sobie gdzies tutaj na tym forum w ktoryms z topicow o wiwie sa screny jak wygladaja wszystkie te odtwarzacze od srodka, IDENTYCZNIE

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-04 22:55:54 napisał:
>
> poszukaj sobie gdzies tutaj na tym forum w ktoryms z topicow o wiwie sa screny
> jak wygladaja wszystkie te odtwarzacze od srodka, IDENTYCZNIE
Domyslam sie tego ;) Ale tacka w Bellwoodzie inaczej wyglada.

Czy sa jakies roznice w softcie? Gdzies musi byc ta roznica w cenie ;)

kubanczyk

> Fidma o 2006-07-04 23:14:32 napisał:
>
> Domyslam sie tego ;) Ale tacka w Bellwoodzie inaczej wyglada.
> Czy sa jakies roznice w softcie? Gdzies musi byc ta roznica w cenie ;)

no wlasnie mowie ze soft identyczny budy inne a reszta ten sam syf
prosze http://bellwood.olek.waw.pl/bellusb/[/url] dokladnie to samo ma wiwa, no moze prawie bo zamiast bellwood pisze wiwa… powaznie gadam trzymaj sie od tego jak najdalej tak sie zawzialem na to ze szok… bo adzialalo mi nerwy kompletna cisza w servisie ani odpowiedzi na maile ani na telefon (NIKT NIE PODNOSIL SLUCHAWKI 5 DNI!!),

przez co stracilem 32 zlote na odeslanie towaru spowrotem do osoby u ktorej kupilem. Cale szcze scie ze zgodzila sie przyjac towar spowrotem i tylko dlatego ze sama testujac przed wyslaniem modele i potem po moim zgloszeniu przyznala ze wszystkie maja te same usterki,

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-04 23:47:20 napisał:
>
> no wlasnie mowie ze soft identyczny budy inne a reszta ten sam syf
> prosze http://bellwood.olek.waw.pl/bellusb/[/url] dokladnie to samo
> ma wiwa, no moze prawie bo zamiast bellwood pisze wiwa… powaznie gadam
> trzymaj sie od tego jak najdalej tak sie zawzialem na to ze szok… bo
> adzialalo mi nerwy kompletna cisza w servisie ani odpowiedzi na maile ani na
> telefon (NIKT NIE PODNOSIL SLUCHAWKI 5 DNI!!),
> przez co stracilem 32 zlote na odeslanie towaru spowrotem do osoby u ktorej
> kupilem. Cale szcze scie ze zgodzila sie przyjac towar spowrotem i tylko
> dlatego ze sama testujac przed wyslaniem modele i potem po moim zgloszeniu
> przyznala ze wszystkie maja te same usterki,

A co innego mam kupic ? Wszedzie albo problemy z napisami albo jak juz czyta napisy to malutka czcionka :(

kubanczyk

> Fidma o 2006-07-04 23:50:34 napisał:
>
> A co innego mam kupic ? Wszedzie albo problemy z napisami albo jak juz czyta
> napisy to malutka czcionka :(

hehe mam ten sam problem :D zastanawiam sie nad LG 9800 z modem xpyro, narazie ludzie rozni testuja dla mnie formaty wszystkie czy działaja i nie jest taki drogi bo 250-300.

Tutaj masz problemy ze wszystkim praktycznie po trochu, to wole miec mala czcionke lub brak jej regulacji lub brak wybierania napisow recznie niz wysylac co 10 dni do servisu sprzet, jak jest w przypadku wiekszosci uzytkownikow Manty, Korr, Bellwood, Wiwa i chyba sa jeszcze jakies Cyberhromy

jurekiteresa

Witam
No faktycznie nie ma idealnych dvd a co dopiero tanich idealnych dvd.
Ja mam Korra i fajnie czyta różne dupiate płytki.
Co do filmów robionych kamerą i w mpeg2 to oglądałem 3 i bez problemu poszły ale jakie tam były codecki to nie wiem.
Pozostałe filmy na różncyh płytkach cd-r,cd-rw,dvd-r,dvd-rw działaja bez problemu.
Natomiast ostatnio kupiłem w dobrej cenie 299 zł Samsunga HD745 szczególnie pod kątem bardzo dobrej jakości dźwieku no i szczena mi opadła.
Czytałem na audiostereo.pl że jest zadziwająco niezły jak na swoją cenę i potwierdzam to co tam piszą.
Niechciało mi się wierzyć że dźwiek moze aż tak wiele zależeć do samego odtwarzacza. Ale to niestety prawda.
Wydawało mi się że Korr ma fajny dźwiek ale porównując oba to można stwierdzić że korr gra jak radio a samsung jak cd:)
Faktycznie różnica pomiędzy nim a Korrem jest ogromna. Jak się to porównuje to Korr jakby nie miał w ogóle basu :( a soprany to ma jakieś takie zamulone. Nie mówie już o tym że ten samsung odtwarza sacd i dvd-audio.
Generalnie testowałem tez wiwe 238 usb i stwierdzam że pod kątem mp3,napisów, usb jest lepsza od korra. Czytnik ma jednak o wiele słabszy.
Ja mogę z czystym sumieniem polecić w tej chwili korra jako najlepszy z tych tanich dvd z napisami które testowałem.
Testowałem: korra,wiwe 238usb,daewoo d700s i jeszcze jakiegoś dk.
Pod kątem dobrej jakości dźwięku to naprawdę polecam Samsunga HD 745 rewelacja niestety nie ma polskich liter w divx. Mi służy pod kątem oglądania koncertów dvd/divx słuchania audio i oglądania dvd.
Nie wiem czy wiesz ale np w takim Tesco możesz wziąć dvd i potem oddać do 3 dni tak że spróbuj w ten sposób potestować korra.
Ja mam korra już ok 0,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Tylko musisz wiedzieć że wersje z servo 8.59 nie odtwarzają filmów z DTS czyli np wszystkie nowe korry :( Ja mam staszą wersje z 8.05 i gra DTS gra bez problemu.
Dodatkowo polecam forum korra:
http.korr.ovh.org
i
http://korr.zlz.pl/
Może tam się czegoś dowiesz.

Jurek

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-05 00:18:19 napisał:
>
> hehe mam ten sam problem :D zastanawiam sie nad LG 9800 z modem xpyro, narazie
> ludzie rozni testuja dla mnie formaty wszystkie czy działaja i nie jest taki
> drogi bo 250-300.
> Tutaj masz problemy ze wszystkim praktycznie po trochu, to wole miec mala
> czcionke lub brak jej regulacji lub brak wybierania napisow recznie niz wysylac
> co 10 dni do servisu sprzet, jak jest w przypadku wiekszosci uzytkownikow Manty,
> Korr, Bellwood, Wiwa i chyba sa jeszcze jakies Cyberhromy

LG 9800 z modem xpyro ? mozesz podac forum o tym softcie? jak tam opinie o wielkosci napisow?

> jurekiteresa o 2006-07-05 03:28:39 napisał:
>
> Witam
> No faktycznie nie ma idealnych dvd a co dopiero tanich idealnych dvd.
> Ja mam Korra i fajnie czyta różne dupiate płytki.
> Co do filmów robionych kamerą i w mpeg2 to oglądałem 3 i bez problemu
> poszły ale jakie tam były codecki to nie wiem.
> Pozostałe filmy na różncyh płytkach cd-r,cd-rw,dvd-r,dvd-rw działaja bez problemu.
> Natomiast ostatnio kupiłem w dobrej cenie 299 zł Samsunga HD745 szczególnie
> pod kątem bardzo dobrej jakości dźwieku no i szczena mi opadła.
> Czytałem na audiostereo.pl że jest zadziwająco niezły jak na swoją cenę i
> potwierdzam to co tam piszą.
> Niechciało mi się wierzyć że dźwiek moze aż tak wiele zależeć do samego
> odtwarzacza. Ale to niestety prawda.
> Wydawało mi się że Korr ma fajny dźwiek ale porównując oba to można
> stwierdzić że korr gra jak radio a samsung jak cd:)
> Faktycznie różnica pomiędzy nim a Korrem jest ogromna. Jak się to porównuje
> to Korr jakby nie miał w ogóle basu :( a soprany to ma jakieś takie zamulone.
> Nie mówie już o tym że ten samsung odtwarza sacd i dvd-audio.
> Generalnie testowałem tez wiwe 238 usb i stwierdzam że pod kątem
> mp3,napisów, usb jest lepsza od korra. Czytnik ma jednak o wiele słabszy.
> Ja mogę z czystym sumieniem polecić w tej chwili korra jako najlepszy z tych
> tanich dvd z napisami które testowałem.
> Testowałem: korra,wiwe 238usb,daewoo d700s i jeszcze jakiegoś dk.
> Pod kątem dobrej jakości dźwięku to naprawdę polecam Samsunga HD 745
> rewelacja niestety nie ma polskich liter w divx. Mi służy pod kątem
> oglądania koncertów dvd/divx słuchania audio i oglądania dvd.
> Nie wiem czy wiesz ale np w takim Tesco możesz wziąć dvd i potem oddać do 3
> dni tak że spróbuj w ten sposób potestować korra.
> Ja mam korra już ok 0,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Tylko musisz
> wiedzieć że wersje z servo 8.59 nie odtwarzają filmów z DTS czyli np
> wszystkie nowe korry :( Ja mam staszą wersje z 8.05 i gra DTS gra bez
> problemu.
> Dodatkowo polecam forum korra:
> http.korr.ovh.org
> i
> http://korr.zlz.pl/
> Może tam się czegoś dowiesz.
> Jurek

Samsung odpada bo ja glownie filmy z napisami ogladam :(

W sprawie Korra to widze, ze dzisiaj pojawily sie dwa nowe modele w ofercie za male pieniadze?

kubanczyk

> Fidma o 2006-07-05 05:30:22 napisał:
>
> LG 9800 z modem xpyro ? mozesz podac forum o tym softcie? jak tam opinie

] tam czytałem o tym troche i wsumie wyglada dobrze, musza mi tylko potestowac ludzie pewne formaty czy chodza.
Tutaj link bezposrednio do forum od LG [url]http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=44[/url]. Tylko nei zrozum mnei zle to nie tak ze ci polecam te dvd tylko ze sam jestem na etapie zastanawiania sie nad nim, po kontaktach z bellwoodami, wiwami i korami :/ Wazna rzecz ktora juz tam wycztalem a tez bym sie dał nabrac to rozrozniac modele dvx-9700, dvx-9800, dvx-9900 i wlasnie dvx-9900H do tego ostatniego nie ma modyfikacji!

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-05 07:36:45 napisał:
>
> [url]www.divx.pl[/url] tam czytałem o tym troche i wsumie wyglada dobrze, musza
> mi tylko potestowac ludzie pewne formaty czy chodza.
> Tutaj link bezposrednio do forum od LG
> [url]http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=44[/url]. Tylko nei zrozum mnei zle
> to nie tak ze ci polecam te dvd tylko ze sam jestem na etapie zastanawiania sie
> nad nim, po kontaktach z bellwoodami, wiwami i korami :/ Wazna rzecz ktora juz
> tam wycztalem a tez bym sie dał nabrac to rozrozniac modele dvx-9700,
> dvx-9800, dvx-9900 i wlasnie dvx-9900H do tego ostatniego nie ma
> modyfikacji!

a jak z rozmiarem czcionki i odczytywanymi standardami?

kubanczyk

> Fidma o 2006-07-05 12:23:55 napisał:
>
> a jak z rozmiarem czcionki i odczytywanymi standardami?

no z tego co narazie wycztalem z ta modyfikacja xpyro nie ma regulacji czcionki ale wszystkim pasuje wielkosc (tv 21-29 cali), z odczytywanymi formatami jest wszystko ale jeszcze czekam na odpowiedz co do tego dvd-video z dzwiekiem mpeg, polecam ci tam poczytac. Ale serio mowie szczerze tak samo jak ty myslalme o kupnie tych tanich korr, manta, belwod, wiwa z tym ze nie mialem pojecia, ze to jest taki zlom :( chyba to chwalą tylko ludzie ktorzy zarabiajua ze reklame tego bo tam naprawde wszystko sie psuje w tym. Jak kupujesz czasem cos taniego to zakladasz ze nie ebdzie to najwyzszej klasy ale te sprzety sa poza klasami nie maja zadnej łud szczescia jak bedzie ci dzialac, nie wspominajac juz o probie kontaktu z servisem ktorego chyba tak naprawde nie ma bo niechce mi sie wierzyc zeby przez 6 dni nikt nie odbieral telefonow

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-05 12:40:09 napisał:
>
> no z tego co narazie wycztalem z ta modyfikacja xpyro nie ma regulacji czcionki
> ale wszystkim pasuje wielkosc (tv 21-29 cali), z odczytywanymi formatami jest
> wszystko ale jeszcze czekam na odpowiedz co do tego dvd-video z dzwiekiem mpeg,
> polecam ci tam poczytac. Ale serio mowie szczerze tak samo jak ty myslalme o
> kupnie tych tanich korr, manta, belwod, wiwa z tym ze nie mialem pojecia, ze to
> jest taki zlom :( chyba to chwalą tylko ludzie ktorzy zarabiajua ze reklame
> tego bo tam naprawde wszystko sie psuje w tym. Jak kupujesz czasem cos taniego
> to zakladasz ze nie ebdzie to najwyzszej klasy ale te sprzety sa poza klasami
> nie maja zadnej łud szczescia jak bedzie ci dzialac, nie wspominajac juz o
> probie kontaktu z servisem ktorego chyba tak naprawde nie ma bo niechce mi sie
> wierzyc zeby przez 6 dni nikt nie odbieral telefonow

ja bym wzial 9800 albo 9900 jakby mi sie jeszcze udalo gdzies kupic bo soft chyba jest uniwersalny? Mam 29", szkoda ze nie ma jakis screenow jak wyglada menu i same filmy.

odezwij sie na maila (fidma malpa post.pl) lub gg:2201 to pogadamy

kubanczyk

9800 sa jezcze do kupienia 9900 juz chyba nie, ale trzeba wybadac czasem czy nei wychodza jakies nowe inne modele, a tym qpel i gmc sie nie przejmuj przejrzaem dzisiaj ze 30 divxow i zaden nie byl spakowany tym wiec to tylko taki pic na wode ten caly krzyk ze tylko te tanie odtwarzaja to

swoja drgoa spotkalem wnecie odpowiedniki tych polskich w czechach identyczne odtwarzacze rownie tanie i rownie szmelcowate jak moja byla wiwa

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-05 13:31:18 napisał:
>
> 9800 sa jezcze do kupienia 9900 juz chyba nie, ale trzeba wybadac czasem czy nei
> wychodza jakies nowe inne modele, a tym qpel i gmc sie nie przejmuj przejrzaem
> dzisiaj ze 30 divxow i zaden nie byl spakowany tym wiec to tylko taki pic na
> wode ten caly krzyk ze tylko te tanie odtwarzaja to
> swoja drgoa spotkalem wnecie odpowiedniki tych polskich w czechach identyczne
> odtwarzacze rownie tanie i rownie szmelcowate jak moja byla wiwa

9900 nie ma bo bylem dzisiaj w sklepie :( Za 9800 chca 600zl !!! dziwne biorac pod uwage to, ze na Allegro nowki za 250zl chodza ;)

jurekiteresa

A nie prościej PIONEER DVD 380s z softem Gufiaka?
Tam jest możliwość wyboru czcionki wielkości itp.
http://forum.pioneerdivx.net/

Jurek

Fidma

> jurekiteresa o 2006-07-05 15:23:54 napisał:
>
> A nie prościej PIONEER DVD 380s z softem Gufiaka?
> Tam jest możliwość wyboru czcionki wielkości itp.
> http://forum.pioneerdivx.net/
> Jurek
ooo to moze byc ciekawe :D masz ten sprzet? mozesz jakies screeny umiescic?

Widze ze mozna je jedynie kupic na Allegro bez gwarancji :( szkoda mi ladowac kase w sprzet ktory potem moze mnie drogo kosztowac :(

jurekiteresa

Cześć
Nie mam tego dvd ale mam kumpla który go ma. Jakby co to moge się go zapytać żeby coś Ci napisał o nim.
Z tego co rozmawailiśmy to sobie go bardzo chwali. Można go kupiuć w każdym mediamarkt lub wersje dvd 2850 czy jakoś tak to ten sam dvd tylko w innej obudowie.
Jurek

Fidma

> jurekiteresa o 2006-07-05 16:53:28 napisał:
>
> Cześć
> Nie mam tego dvd ale mam kumpla który go ma. Jakby co to moge się go zapytać
> żeby coś Ci napisał o nim.
> Z tego co rozmawailiśmy to sobie go bardzo chwali. Można go kupiuć w każdym
> mediamarkt lub wersje dvd 2850 czy jakoś tak to ten sam dvd tylko w innej
> obudowie.
> Jurek

jak mozesz to dowiedz sie szczegolow i jak nazywa sie ten model. z gory dzieki

Fidma

No i kupilem ale Pioneer 470 + soft Gufiaka :D Jak dojdzie to potestuje i dam Wam znac :)

martin777

TEn odtwarzacz ma tylko wyjście stereo po analogu. Jeśli masz wzmacniacz 5.1 to ok, w przeciwnym razie tylko dźwięk stereo

Fidma

> martin777 o 2006-07-06 15:59:29 napisał:
>
> TEn odtwarzacz ma tylko wyjście stereo po analogu. Jeśli masz wzmacniacz 5.1
> to ok, w przeciwnym razie tylko dźwięk stereo

Hehe rozpedzilem sie, nie bylo na magazynie 470 to wzialem 2850. Wiem o tym wyjsciu ale jak juz kupie 5.1 to nie jakies tansze tylko odrazu ze wzmacniaczem a narazie i tak podlaczam pod wieze 2.1.

Z tego co czytam to Pioneer najlepszy na rynku, szczegolnie na modyfikowanym firmwarze gufiaka :)

press

Moje trzy grosze na temat dyskusji o LG 9700/9800, chociaż temat postu był zdaje się inny :-)))

Mam model 9700 (praktycznie to samo co 9800) – od pół roku z zainstalowanym softem xypro 5.1

Ściągniecie go stąd: http://pwp.netcabo.pt/dhammer/

Polecam zdecydowanie, nie czyta tylko xvid z gmc, ale to ułamek wszystkich filmów.
Na powyższej stronie znajdziecie szczegóły, najważniejsze rzeczy to: trzy rozmiary czcionki, trzy kolory czcionki, możliwość jej przesuwania góra-dół, panscan w divx, możliwość wybierania napisów jeśli się ma kilka (nie muszą mieć tej samej nazwy, ale tego akurat nie sprawdzałem, bo zawsze mam taką samą).

Ten odtwarzacz jest nieźle oprogramowany już fabrycznie, ale modyfikacja xypro otwiera nowe możliwości.
Ja go znalazłem na allegro za 240, ostatnio widywałem nawet taniej.

Mam nadzieję, że komuś się przydadzą te spostrzeżenia.
pzdr

Fidma

> press o 2006-07-07 08:36:50 napisał:
>
> Moje trzy grosze na temat dyskusji o LG 9700/9800, chociaż temat postu był
> zdaje się inny :-)))
> Mam model 9700 (praktycznie to samo co 9800) – od pół roku z zainstalowanym
> softem xypro 5.1
> Ściągniecie go stąd: http://pwp.netcabo.pt/dhammer/
> Polecam zdecydowanie, nie czyta tylko xvid z gmc, ale to ułamek wszystkich filmów.
> Na powyższej stronie znajdziecie szczegóły, najważniejsze rzeczy to: trzy
> rozmiary czcionki, trzy kolory czcionki, możliwość jej przesuwania
> góra-dół, panscan w divx, możliwość wybierania napisów jeśli się ma
> kilka (nie muszą mieć tej samej nazwy, ale tego akurat nie sprawdzałem, bo
> zawsze mam taką samą).
> Ten odtwarzacz jest nieźle oprogramowany już fabrycznie, ale modyfikacja xypro
> otwiera nowe możliwości.
> Ja go znalazłem na allegro za 240, ostatnio widywałem nawet taniej.
> Mam nadzieję, że komuś się przydadzą te spostrzeżenia.
> pzdr

Ja mialem do wybory LG9800 i Pioneer 2850/380 i wybralem Pionka ze wzgledow tylko estetycznych bo funkcje i soft praktycznie sa podobne.

kubanczyk

wlasnie wyszedl nowy pinek 5140, z divx 6 i divx ultra, ciekawe jak sie sprawuja napisy, cena 260-280

Fidma

> kubanczyk o 2006-07-07 10:21:44 napisał:
>
> wlasnie wyszedl nowy pinek 5140, z divx 6 i divx ultra, ciekawe jak sie sprawuja
> napisy, cena 260-280

Zanim pojawi sie modyfikowany soft minie z prae miesiecy. Teraz jest coraz trudniej bo producenci zabezpieczaja juz nowe odtwarzacze dvd przed sciaganiem softu :(

P.S. I co wkoncu kupujesz? Ja czekam na Pionka i zaczynam testy :)

ojciec_niebieski

ja nie mam żadnych problemów z Bellkiem :)
moze dlatego, ze to starszy model…

barmaz63

Witam
Przymierzam sie do kupna Odtwarzacz DVD / MPEG-4 Bellwood 301 USB.Czy dobrze ci działa?
Proszę o radę.jaki masz kolor.wszystko czyta.cd -r .Bartek

Proszę czekać…