FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Coś chyba żle działa.. 14
Mort_Rainey

Oto historyja:
Nmi odrzucił mi obsade bo nie zawierała rzymskich cyfr.Poprawiłem i wysłałem ponownie do wyryfikacji i dam sobie ręke uciąc że sprawdziłem dobrze.a tu nagle patrze a nmi zostawia komentarz że znowu nie dodaje rzymskich??
Może coś nie tak z systemem.sprawdziłem,dodałem,wysłałem i kupa…Wam tez sie tak zdarza czy tylko ja jestem przypadkiem beznadziejnym????;(

Pozdr.

nmi

primo: nmi z malej :P
secundo: powaznie dopisuje wszystkie rzymskie cyferki bo nie ma zadnej :D. nie wiem co masz skopane. odswiez sobie porzadnie strone ctrl+f5

Mort_Rainey

Cholera,te obsady sprawdzałem dwa razy!!!Najpierw poprawiłem błedy a po zapisaniu spr.drugi raz i było w porządku!!!!!!!!!!Coś mam skopane i to porządnie!!!

Pozdr

Grzegorz_Derebecki

polecam sprawdzić treść po wysłaniu w mojeFDb/Treści/
Dodatkowo polecam używać przycisku IMDB w celu zweryfikowania czy aby napewno osoba nie ma jakiejś liczby

np: http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=116753
Phil Schmidt na imdb.com ma (I) bądź (II) więc ta treść napewno zostanie odrzucona bo ty nie wpisałeś ani I ani II

Mort_Rainey

OJEJEJ!!!Myślałem że jak naciśniesz przycisk "sprawdz" to pokażą się wszystkie możliwe opcje!!!!!!!!!!
No nie,mam z 8 stron obsad i zaczynam je sprawdzać od nowa!!!!!!!:(

Dzięki za podpowiedz!!

Pozdr.

Grzegorz_Derebecki

> piotr_nw o 2006-07-06 13:33:49 napisał:
>
> OJEJEJ!!!Myślałem że jak naciśniesz przycisk "sprawdz" to pokażą się
> wszystkie możliwe opcje!!!!!!!!!!
> No nie,mam z 8 stron obsad i zaczynam je sprawdzać od nowa!!!!!!!:(
> Dzięki za podpowiedz!!
> Pozdr.

On pokazuje opcje dodane juz na fdb.pl. Tych całkiem nowych trzeba sobie wyszukwać :)

Mort_Rainey

Zmylił mnie żółty napis IMDB.Zawsze mozna sobie pomyśleć że on pokazuje te z imdb.com:(

No nie 8 stron obsad.Sprawdzam je poraz 3!!!!

POzdr

carmin

piotr_nw – sprawdzalam troche Twoich obsad…faktycznie brakowalo kilka cyfr rzymskich, ale popoprawialam je…o te co zarezerwowalam sobie to nie martw sie…poprawie. Ale nastepne to juz poprw, zacznij od tych najstarszych.

Mort_Rainey

Ufff,właśnie zaczynam poprawiać.tyle tych obsad do sprawdzenia że chyba się zamkne w sobie.Staszne;(

Acha i prośba do weryfikatorów,dajcie mi 1 dzien na poprawe tych obsad,najlepiej dzisiaj moje kontrybcje omijajcie szerokim łukiem:)

Pozdrawiam;(

carmin

zauwazylam,ze gdy jest prze scenarzyscie napisane "novel", Ty piszesz "książka". Novel = powieść. Pamietaj i popoprawiaj. A tu masz wyjasnione http://fdb.pl/forum/pokazTemat.php?tematId=b1612.

Mort_Rainey

Zapamiętam.Dzięki.

Pozdr.

nmi

> carmin o 2006-07-07 00:22:34 napisał:
>
> zauwazylam,ze gdy jest prze scenarzyscie napisane "novel", Ty piszesz
> "książka". Novel = powieść. Pamietaj i popoprawiaj. A tu masz wyjasnione
> http://fdb.pl/forum/pokazTemat.php?tematId=b1612.

pisze mu to w kazdym komentarzu ;-) chyba jednak trzeba zaczac odrzucac bo sie nic nie naucza ;-D

Mort_Rainey

Naucza sia naucza,tylko mam strasznie dużo obsad oczekujących i strasznie mało czasu na ich sprawdzienie.Najlepiej na razie nie sprawdzaj moich kontrybujci (bloga jest ok) to nie bedziesz musiał odrzucać:P:P:P

Pozdr

carmin

> nmi o 2006-07-07 07:54:57 napisał:
>
> pisze mu to w kazdym komentarzu ;-) chyba jednak trzeba zaczac odrzucac bo sie
> nic nie naucza ;-D

Z doswiadczenia wiem, ze zaakceptowanych kontrybucji sie nie czyta :) Trzeba jedna odrzucic z komentarzem to wtedy wiadomosc dojdzie :)

Mort_Rainey

HAH,a ja właśnie czytam też zatwierdzone.:P:P:P.
A własnie,na FW przy kontrubucji odrzuconej/zatwierdzonej pojawia się dymek zo oznacza że jest komentarz.Może by coś podobnego wprowadzić????

Pozdr

Proszę czekać…