KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Co z tą Wiwą 128 3
kozikpl

Już miałem zamawiać Wiwe 128, ale co wejdę na forum to nowe problemy z owym modelem, co się kurde dzieje, a może lepiej kupić 238B, ale tak jak napisali w innym poście 128 ma nowy chipset więc….
Czy osoba odpowiedzialna za sprzedaż może coś wyjaśnić, tą osobą jest chyba Pan Grzegorz Derebecki, proszę o jakieś info :)

Neo10

mysle ze w tej chwili przedstawia sie to tak ze wiwa 238b ma dopracowany soft ale slabszy procek a wiwa 128 ktora ma duzo lepszy procesor ale niestety jak narazie mocno nie dopracowany soft ;]

osobiscie kupilem 128 aby sprzedac 238b i miec lepsza mniejsza i fajniejsza wiwe i stara sprzedac a tu wychodzi ze wzasadzie niewiem co mam zrobic bo jak narazie 238b lepiej dziala :(

Miniekk

No ja własnie zastanawiam się nad wymianą modelu 238 na 128 a tu takie jazdy!! Zupełnie nie wiem co mam robić.
Tak jak forumowicz napisał przydała by się jakaś informacja od kogoś kompetentnego – czy bedzie poprawa softu, kiedy to nastapi, czy problemy z odczytem płyt (poruszane na forum) znikną itp itd.
Czekam z nievierpliwością na takie i inne informacje!!

Pozdrawiam wszytkich

tonik

mam od kilku dni Wiwę 128 i zaczynam załować tego zakupu, problemy jak powyżej oraz: złe wyświetlanie zdjęć, długie czasy reakcji przy kazdej czynności, kiepska jakość odtwarzania MP3, problemy z poprawnym ustawieniem obrazu. Wielka szkoda ale takie są błędy.

Proszę czekać…