KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 238 i czarno biały obraz 5
radox

Witam.
Podłączyłem dzisiaj swoją wiwke do innego tv Philips kineskopowy 21 cali kablem Euro – Euro i tutaj patrzę a obraz jest czarno biały ma ktoś może jakiś pomysł co z tym fantem zrobić??

norbi

wylacz i wlacz TV po wlaczeniu WIWY

radox

Niestety to nic nie dało:(

norbi

Jakie masz USTAWIENIA WIDEO w WIWIE?

radox

Dzięki norbi za naprowadzenie mnie na właściwą drogę. faktycznie nie miałem ustawionego rgb co nie miało znaczenia w poprzednim tv a tutaj niestety troche stresiku. Pozdrawiam i dziękuję. temat zamknięty

SpeeDyLOCO

Witam serdecznie,
dzisiaj zakupiłem odtwarzacz – Wiwa 238 USB – podłączyłem pod 26-calowy TV Sony (KV-X2581A – jeżeli to komuś coś powie) i widze czarnobiały obraz. Niestety nie pomagają żadne zmiany w menu Wiwy ;/ Wcześniej miałem tu podłączony odtwarzacz DVD Pioneer, odtwarzacz daytek kóry niestety nie czytał żadnych napisów i było wszystko w porządku. Wiwe podłączyłem na wszelkie możliwe sposoby przez S-VIDEO, component, SCART… To samo. Następnie podłączyłem odtwarzacz w dużym pokoju do 32-calowego Sony oraz 14-calowego braciszka i wszystko jest ok.
Czy mogę liczyć na jakąś pomoc z waszej strony?
Pozdrawiam.

Proszę czekać…