FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Dobry dokument o okrucieństwie wobec zwierząt 6
kinia_28

od wielu lat interesuję się tematyką ochrony zwierząt – piszę teraz pracę dyplomową o straszliwych warunkach w jakich są hodowane, transportowane a nawet zabijane.
proszę polećcie mi ciekawe dokumenty w ramach tego tematu.

karamija

jest bardzo dużo takich filmó – ja ostatnio oglądałam wstrząsający dokument o farmach w USA na których w nieludzkich warunkach są hodowane świnie. farmerzy w ogóle nie interesują się jak one cierpią, ważny jest jedynie zysk. nie pamiętam dokładnie tematu, ale chyba leciała na HBO

Beznickowy

> kinia_28 o 2010-09-02 12:32 napisał:
> od wielu lat interesuję się tematyką ochrony zwierząt – piszę teraz pracę
> dyplomową o straszliwych warunkach w jakich są hodowane, transportowane a nawet
> zabijane.
> proszę polećcie mi ciekawe dokumenty w ramach tego tematu.

Wpisz "peta" w youtube i będziesz miała wiele tego.

karamija

znalazłam ten film dokumentalny fabryka śmierci jest na hbo2 http://hbo.pl/movie/fabryki-smierci_401294

kinia_28

dziękuję wszystki za pomocna pewno to mi pomoże. ciekawy a zarazem straszny wydaje się ten film fabryka śmierci

Young_Caesar

takie osoby jeśli tylko miałbym na to odwage, zabiłbym odrazu….co trzeba mieć w głowie zeby torturować tak zwierzęta, najlepiej wrzucić takich do głodnych świń!!!

Proszę czekać…