KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128 i zwykłe wypalone CD. Porblem ? 2
krolikbugs

Witam :)

Mam mianowicie taki problem na najnowszej Wiwie hd-128, a wiec filmy wypalone na zwyklej CD np. firmy Esperanza, Benq przycinaja mi sie, tzn. tak po 20 minutach płyta zaczyna przeskakiwac, czasmi co pare sekun a czasmi co 2, 3 minuty, sprawdzilem to na roznych plytkach i zawsze ma to miejsce na zwykłych płytach CD, zas filmy nagrane na dvd-r czy dvd-rw działaja elegancko bez zadnych przeskakiwan.

Czy mial ktos z was taki problem z tymi cd ? niewiem czy to olac bo zreguly i tak nagrywam na dvd płytkach czy bawic sie w servis i wyslac im sprzet.

pozdr. i czekam na rady od was. dzieki z gory

Zawodowiec

Olać. Pewnie masz sprzęt z "delikatnie" wadliwym czytnikiem CD. Zaobserwowałem to podczas nagrywania na moich zjechanych CD-RW. Od tamtego czasu przeszedłem na DVD+RW.

Pozdrowionka

rostek2

Ja mam tak czasem w Bellwoodzie i Wiwa128.

Ostatnio tylko w wiwa128 – a nagrywam tylko na firmowych plytach DVD. Plyt CD juz praktycznie nie uzywam.

pzdr

Rostek

Proszę czekać…