KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Właśnie jestem świeżo po zmianie bios-u na modyfikowany przez naturalnie Wajsa... 5
Marmil

I faktycznie jest to szbko i bezpiecznie przeprowadzona modyfikacja.
Moje Servo to A8 59 00 00- Sprzęt jakby w nowej skórze ,polecam wahającym się
i zaznacze iż po ostatnich informacjach Wajsa że chip DE czy FE nie ma znaczenia postanowiłem zmienić bios bez zaglądania "pod maskę"Opłaciło sie .
Mam tylko takie pytanie ,czy nie mozna by poszerzyć play listy?np do 10-ciu pozycji.
Miałem kiedyś taki sprzęt dvd o nazwie DmTech- jakiś badziewiarski samograj ,ale listę utworów wywalał na 9-czy 10-pozycji,nie było żadnej ramki ,metek czy niepotrzebnego w tym miejscu log-a sprzętu.Mało tego tapetkę wstawiałem w ciągu 5sek.i to z zapodanej płyty z grafiką(jpg). W zależności od klimatu słuchanej muzyki miałem inny podkład w tle.Czy to wynika z ograniczeń procesora MTK? i niestety tu akurat nie jest to możliwe?.To tak na marginesie bo temat nie jest przecież tak bardzo istotny. Reasumując ocenę odtw.Korr- to bardzo funkcjonalny sprzę i po małych zabiegach "kosmetycznych" może cieszyć.Mnie najbardziej cieszą te gigabajty mp-trójek w katelogach, oto mi chodziło.
Pozdrowienia dla Wajsa…

witax

A JAK TAM U CIEBIE TEN KORR ODTWARZA MP3 I PLYTKI AUDIO NO BO U MNIE JAAKOS DZIWNIE FALUJE GLOSNIEJ CISZEJ I U ZNAJOMEGO TERZ TAK SAMO

Marmil

Prawde mówiąc to dość sporadycznie słucham audio ,ale nie zauważyłem takiego
problemu o którym wspominasz.Wszystko "chodzi" no problemo.
Jedyną niedogodnością z Korr-em było to iż sygnał z kablówki zakłucał nieco
obraz ,po zainstalowaniu na kable filterków (2szt) i dodatkowo -zapobiegawczo zaciągnąłem folje aluminiową ,jest już w porządku.

zdermylas

Witam.Cały ten korr to szajs nie warty tych pieniędzy.A soft próbowałem wgrać i nici wyszły.Dvd zdechło i nic nie wyswietla.Wysłałem do serwisu i zabule 50zł za naprawę.Padła pamięc flash.Sfajczyła się i sam nie wiem czemu.Zrobiłem kabelek do softu i też nic nie dało programowanie.Brak reakcji i odczytu.Jak naprawią to sprzedam ten badziew

nym

> zdermylas o 2006-03-29 20:18:44 napisał:
>
> Witam.Cały ten korr to szajs nie warty tych pieniędzy.A soft próbowałem
> wgrać i nici wyszły.Dvd zdechło i nic nie wyswietla.Wysłałem do serwisu i
> zabule 50zł za naprawę.Padła pamięc flash.Sfajczyła się i sam nie wiem
> czemu.Zrobiłem kabelek do softu i też nic nie dało programowanie.Brak
> reakcji i odczytu.Jak naprawią to sprzedam ten badziew

Gdybyś najpierw poczytał, a później kombinował to byś nic nie sknocił.
Niestety u nas jest tak, że najpierw się robi, później (jak nie wyjdzie) czyta instrukcję.
Wszystko co konieczne znajdziesz tu [wycieta reklama]
Ja nie zamienię Korra na nic innego :)

_ Od moderaotra: zakaz reklamy _

Marmil

Facktycznie coś przeoczyłeś po drodze bo zmiana softu to szybka i bezproblemowa sprawa.Przeprowadzona poprawnie daje pełny efekt.
Mój 10-cio letni syn poszedł do mojego kolegi i zainstalował bios-Wajsa gdyż ja jestem w lekkiej grypie.Wszystko odbyło się pomyślnie.Wiecej wiary we własne możliwości…

Proszę czekać…