KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

jak to wlasciwie jest z ta 128-ka? 4
duzy84

Ulegajac marketingowi wiwy 128 zakupilem odtwarzacz przez allegro. Czytajac ostatnie posty na forum jestem nieco zaniepokojony. Wielu uzytkownikow jest niezadowolonych czy to z jakosci obrazu, niedopracowanego softu oraz tego ze odtwarzacz nie czyta wielu plyt. Chcialbym, aby Ci co maja juz najnowsze dziecko Proabita wypowiedzili sie jak to jest z nowa Wiwa. Jest warta swoich pieniedzy czy raczej to nieudany badziew? Warto ja kupic, czy tez nie?

Nowa wiwa jeszcze do mnie nie przyszla, ale mam pytanie do doswiadczonych….
czy kupujac odwarzacz przez allegro bede mogl go w jakis sposob oddac (jesli bede niezadwolony) ??

pozdr

mastaJ

o tym czy będziesz mógł oddać to było na forum już kilka razy….

duzy84

przykro mi ale nie doczytalem sie jednoznacznej odpowiedzi jesli chodzi o ta kwestie i allegro, prosze o linka w takim razie albo potworzenie odpowiedzi na to pytanie
pozdr

velchinaski

Tak za ta kase warto kupic WIWE 128 nie kupuj jej na allegro bo wtedy to wszystko zalezy od tego co ci sprzedal chyba ze masz gwarancje producenta do niej …gwarancja oryginalna ma 24 miesiace i jest realizowana door to door…ja uwazam ze lepiej kupic ze strony bezposrednio chyba ze masz pod raka sklep MARS tam taniej wychodzi…kupuj smialo i bez obaw jedyny blad tej wiwy to brak pozadnego softu ale tak zawsze ejst ze wszystkim gdyz nikt nie jest w stanie od reki sprawdzic wszystkiego po to sa uzytkownicy tacy jak my i nie przejmuj sie postami wielu ludzi nie umie podpiac porzadanie i ustawic sprzetu i sama sobie robi problemu…jak stary WIWAowiec mowie Ci kup a bedziesz zadowolony ….oczywiscie trzeba tez trafic na dobry model bo zawsze cos moze pasc w trakcie ale masz gwarancje wiec czemu sie bac…ja nie wiem POZDRÓÓÓÓFFFKA i POWODZENIA

duzy84

dziekuje za odpowiedz :) jest gwarnacja producenta 24 miechy wiec nie powinno byc problemu

Proszę czekać…